Alan Parsons Live Project w Warszawie!

19 Marzec, 2010

Kto z nas choćby raz nie nucił hitów „Don’t answer me” czy „Eye in the star” grupy The Alan Parsons Project… W swoim dorobku mają kilkanaście płyt, które w bardzo krótkim czasie pokryły się złotem i platyną.

Jego lider, Alan Parsons stał się żywą legendą muzyki rozrywkowej, a to zapewne ze względu na jego własny styl, który ukazywał innym wykonawcom nowe możliwości, torował nieznane dotąd ścieżki w muzycznej twórczości. Jego przeboje niemal od razu stawały się przebojami, fani doceniali je za oryginalność i ponadczasowość.

16 marca w warszawskiej Sali Kongresowej byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia muzycznego. Swoje największe hity zaprezentował sam Alan Parsons ze swoim nowym projektem Alan Parsons Live Project. Wykonawca zaprosił swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, prezentując zarówno swoje największe przeboje, jak i repertuar mniej znany. Jedno jest pewne – wszyscy bawili się wyśmienicie! My także mogliśmy uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu i w imieniu swoim, jak i wszystkich fanów wręczyć wykonawcy bukiet z podziękowaniami za niezapomniany koncert!

 

Komentarz