Bukiet na Dzień Ojca: lista bestsellerów

21 Czerwiec, 2017

Piszą blogi parentingowe, zmieniają pieluchy, zaplatają warkocze, czytają bajki na dobranoc, a kiedy trzeba, idą na „tacierzyński” – tacy są współcześni ojcowie. 23 czerwca obchodzą swoje święto. Sprawdź, jakie propozycje na ten wyjątkowy dzień przygotowali nasi floryści!

46796005 - father with children having fun on the beach at the day time.

Tata – ekspert od zadań codziennych i specjalnych

Portret współczesnego ojca na przełomie kilkudziesięciu lat zmienił się niemal o 180°. Panowie są coraz bardziej świadomi roli, jaką pełnią w życiu swoich pociech. Chętnie uczestniczą w ich wychowywaniu, podejmując się zadań uznawanych za „typowo kobiece”. Nie straszne im wspólne gotowanie czy sprzątanie. Wyłamując się poza utarte schematy, pokazują dzieciom, w jaki sposób budować relacje oparte na zrozumieniu i partnerstwie. Jak grzyby po deszczu wyrastają blogi, których autorami są spełnieni ojcowie. Opisując swoje codzienne przygody związane z tacierzyństwem: małe radości, smutki i sukcesy, stają się inspiracją nie tylko dla Panów!

Psychologowie coraz mocniej podkreślają, jak znaczącą rolę w życiu dziecka pełni ojciec – gwarant stabilności i bezpieczeństwa – mający ogromny wpływ m.in. na rozwój społeczny młodego człowieka. Ojciec biorący czynny udział w wychowaniu staje się pierwszym i najważniejszym wzorem do naśladowania. Na podstawie jego zachowania dziecko uczy się, w jaki sposób przeżywać zarówno sukcesy, jak i porażki. Wypracowanie dobrych relacji z młodym człowiekiem zaprocentuje w przyszłości. Nastolatek wkraczający w dorosłe życie, podbudowany ojcowskim autorytetem, będzie potrafił zbudować dobre relacje z rówieśnikami, współpracownikami, szefem etc.

Bukiet dla taty – najpopularniejsze kompozycje

Nie wiesz, w jaki sposób podziękować tacie za trud włożony w wychowanie i opiekę? Doświadczeni floryści z kwiaciarń Euroflorist przygotowali zestawienie najpiękniejszych bukietów na Dzień Ojca.

1. Bukiet „Oktoberfest!”

oktoberfest

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/XBOU10_76

W skład tej wielobarwnej wiązanki wchodzą goździki, irysy, alstromerie oraz liście paproci. Kompozycja zostanie zaaranżowana przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist. Dołączony do bukietu sześciopak piwa Heineken (330 ml/sztuka) sprawi, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze przyjemniejszy…

2. Bukiet dla Mężczyzny

dla mężczyzny

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_49/Bukiet-dla-Mezczyzny

Bukiet składający się z anemonów lub irysów, margaretek, drobnych kwiatów oraz zielonych dodatków to kwintesencja elegancji i prostoty. Taki upominek sprawi przyjemność każdemu ojcu niezależnie od wieku.

3. Kompozycja „Oranżeria”

ARR10_30_2

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/ARR10_30/Kompozycja-Oranzeria

Kaskadowa kompozycja składająca się z frezji, róż oraz bluszczu. Ten oryginalny i ekskluzywny bukiet będzie doskonałym prezentem dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny.

4. Kompozycja Niezapominajka

ARR10_60_2

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/ARR10_60/Kompozycja-Niezapominajka

W skład tego wyjątkowego bukietu wchodzą białe róże, hortensje, gerbery, astry oraz eustomy. Kompozycja utrzymana w neutralnej, biało-niebieskiej tonacji zostanie zaaranżowana przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist.

5. Drzewko Szczęścia

drzewko szczęścia

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/POT06_05/Drzewko-Szczescia

Podaruj tacie szczęście w doniczce! Taki podarunek będzie cieszył oczy przez wiele lat, przywodząc na myśl najpiękniejsze wspomnienia.

Jak spędzić Dzień Ojca w oryginalny sposób?

Pozwól tacie w dniu jego święta poczuć się wyjątkowo! W wielu miastach w całe Polsce rokrocznie organizowane są rozmaite wydarzenia plenerowe, w których mogą wziąć udział całe rodziny. Paintball, wyścigi gokartowe, relaks w SPA, a może rodzinny piknik za miastem? Pomyśl, co sprawi Twojemu tacie największą przyjemność.

Prześlij tacie bukiet gorących życzeń

Jeśli nie możesz spędzić tego dnia z ukochanym tatą, zaskocz go wspaniałym bukietem kwiatów! Kwiaciarnie Euroflorist obsługujące blisko 10 000 punktów na całym świecie, we współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dostarczą wybraną przez Ciebie kompozycję dokąd chcesz! Wybierz bukiet, lokalizację oraz czas dostawy – resztę zostaw nam. Do każdej kompozycji możesz dołączyć kosz owoców, okolicznościową kartkę, bilecik z życzeniami, wazon lub czekoladki.

Komantarze są wyłącznone.