Bukiety na 18 urodziny – nasze propozycje

25 Czerwiec, 2016

18 urodziny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Wszyscy pamiętamy oczekiwanie na ten magiczny moment, po którym wszystko ma się zmienić. Niestety późniejsze życie weryfikuje nasze młodzieńcze marzenia, ale dzisiejszy post nie będzie o tym. Mamy nadzieję, że będzie przydatny dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie wybierają się na przysłowiową 18-stkę. Dla nich stworzyliśmy mini poradnik, a w nim bukiety na 18 urodziny Zobaczcie nasze propozycje!

bukiety na 18 urodziny

 

Bukiet 18 róż 

Róże to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, a 18 kwiatów ma szczególne znaczenie. Nie ma żadnych wytycznych dotyczących koloru – wybierzmy taki kolor kwiatów na urodziny, który będzie się podobał jubilatowi. To jego radość jest w tym dniu najważniejsza.

Bukiet z lizaków lub cukierków

Słodka alternatywa dla łakomczuchów. Bukiet z 18 lizakami lub cukierkami ucieszy nie tylko zmysł wzroku, ale i będzie przepyszną przekąską dla osoby, która dopiero wkracza w dorosłość. Do lokalnej kwiaciarni Euroflorist wybierzmy się z ulubionymi łakociami jubilata, a florysta z pomocą najmodniejszych zielonych dodatków i kwiatów sezonowych wyczaruje prawdziwe cudo. W takiej sytuacji powiedzenie „do schrupania” będzie jak najbardziej adekwatne.

Bukiet Oktoberfest

18 urodziny to inicjacja dorosłości, więc toast wzniesiony złocistym trunkiem będzie niezapomnianym wrażeniem. Bukiet z dołączonym 6-pakiem dobrego piwa, ucieszy w szczególności jubilatów płci męskiej, ale możne być sprezentowany także pełnoletnim dziewczynom.

Dla praktycznych

Dobra alternatywa dla osób, które cenią sobie praktyczność. Zielona roślinka ucieszy również tych, którzy śledzą najnowsze trendy. Sukulenty i podobne do nich kwiaty biją rekordy popularności nie tylko na Instagramie. Floryści z lokalnych kwiaciarń Euroflorist również potwierdzają ten trend i przyznają, że coraz większa ilość klientów pyta i kupuje małe zielone rośliny doniczkowe.

Dla sentymentalnych

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej akcji, które próbują promować ideę „zamiast kwiatów”. Najczęstszym argumentem przemawiającym na korzyść takich akcji jest to, że kwiaty szybko zwiędną i nic z nich nie zostanie. A gdyby tak podarować 18-latkowi sadzonkę drzewa lub kwiatów, które będą wrastać razem z nim? Wierzymy, że ten pomysł spodoba się nie tylko romantycznym i sentymentalnym duszom.

Zawsze powtarzamy, że kwiaty towarzyszą nam w najważniejszych chwilach w życiu. Jedną z takich okazji są niewątpliwie 18 urodziny, które inicjują dorosłość. Niezależnie od tego jaki prezent podarujemy jubilatowi, dołączmy do tego bukiet lub pojedynczy kwiat i życzmy mu życia usłanego kwiatami. Bo przecież każdy z nas o takim marzy 🙂

Autor: Anna Burzyńska

Komantarze są wyłącznone.