Bukiety na Dzień Matki – 5 największych bestsellerów

20 Maj, 2016

Co roku obiecujesz sobie – teraz wybiorę coś całkowicie innego. Przecież Twoja Mama co roku nie może dostawać bukietu klasycznych róż. Pewnie byłoby łatwiej gdyby miała swoje ulubione kwiaty, ale przecież uwielbia wszystkie –  frezje, róże, eustomy. Z myślą o wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych bukietów dla Mam. Jesteśmy pewni, że każdy z nich sprawiłby ogromną radość właśnie Twojej Mamie.

bukiety na dzień matki

Bukiety na Dzień Matki w różowym kolorze

To nie przypadek, że niemal wszystkie najpopularniejsze bukiety na Dzień Matki są w różowej tonacji. To kolor, który dużo bardziej kojarzy się z delikatnością i subtelnością, czyli z określeniami, którymi często opisujemy nasze Mamy. W bukiecie „Wybór kwiaciarni – dla Niej” znajdziemy najpiękniejsze kwiaty sezonowe utrzymane we wspomnianej kolorystyce. Piwonie, jaskry, anemony, goździki gałązkowe – wszystkie te kwiaty, które o danej porze roku pachną i wyglądają najpiękniej.

Bukiet „Pełnia uczuć”

Odrobina klasyki, ale w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Bukiet „Pełnia uczuć” to kompozycja składająca się z czerwonych, różowych i kremowych róż oraz jasnoróżowych frezji. To za sprawą tych ostatnich, bukiet pachnie niebywale. Ten bukiet, to nasz typ dla wszystkich Mam, które cenią sobie klasykę i najpiękniejsze kwiatowe zapachy.

Bukiet „Polny”

Jeśli Twoja mama uwielbia naturę i styl boho, ten bukiet na pewno jej się spodoba. Wyjątkowy rustykalny charakter nadają mu oryginalne zielone dodatki. Dzięki nim bukiet wygląda, jak komponowany z kwiatów i dodatków, które przed momentem zostały zerwane z pola lub ogrodu.

Bukiet „Rozpromiennik”

Taki bukiet kwiatów  na dzień matki z łatwością wywoła uśmiech na twarzy. Żaden inny kwiat nie wnosi do wnętrza tyle radości, co słoneczniki. Decydując się wysłać Mamie właśnie taki bukiet, przekazujesz Jej niewerbalną informację uśmiechaj się jak najczęściej.

Bukiet „Afrodyzjak”

Jeden z najpiękniejszych bukietów z nowej kolekcji. Spodoba się wszystkim Mamom, które w głębi duszy są romantyczkami. Piwonie, róże, goździki i eustomy – wszystko w pastelowych odcieniach bieli, różu i fioletu. Od kiedy dodaliśmy go do naszej oferty, w kategorii „bukiety na dzień matki” jest największym bestsellerem.

dostawa kwiatów online - twojekwiaty pl

Nie ulega wątpliwości, że każdy w powyższych bukietów jest wyjątkowy. Jesteśmy też pewni, że każdy spodoba się Twojej Mamie. Niezależnie od tego, który wybierzesz, dołóż do niego bilecik z życzeniami dla Mamy. Napisz kilka ciepłych słów życzeń, podziękowań. Może warto zdobyć się na odrobinę szczerości i złożyć życzenia jeszcze bardziej prawdziwsze niż zawsze? Pamiętaj, 26 maja to najlepszy dzień, kiedy możesz to zrobić.

Autor: Anna Burzyńska

Komentarz