Duet Nosowska/Osiecka uhonorowany kwiatami!

10 Kwiecień, 2009

Wspaniały klimat i nastrój, pełen trudnych opowieści o pełnej niepokoju, tęsknoty i obaw miłości. To nie wstęp do recenzji najnowszego filmu hollywodzkiego tylko opis wyjątkowego wydarzenia którym był koncert Kasi Nosowskiej który odbył się 9 kwietnia w Teatrze Roma. W trakcie koncertu artystka zaprezentowała wybrane utwory niezapomnianej Agnieszki Osieckiej.

Muzyka, miłość, uczucia, wyjątkowe wydarzenie… czego nie mogło zabraknąć? Oczywiście kwiatów! Mieliśmy przyjemność wręczyć bukiet winowajcy całego zamieszania. Tuż po koncercie EuroFlorist obdarowało kwiatami Kasię Nosowską!

To najbardziej charyzmatyczna polska artystka, która od 15 lat nie przestaje nas zaskakiwać. Natomiast Agnieszka Osiecka pisała dla Maryli Rodowicz, Ireny Santor, Seweryna Krajewskiego i po dziś dzień uważana jest za najlepszą kobiecą autorkę tekstów w historii polskiej sceny muzycznej. Efektem połączenia twórczości ich obu jest projekt „Osiecka” sygnowany nazwiskiem Nosowskiej. Odważna interpretacja Nosowskiej i oryginalne aranżacje stworzone przez Marcina Macuka i muzyków z UniSexBlues Band , w których odnajdziemy jednak ducha przeszłości, odkryły przed nami na nowo nieco przykurzone już wersje znanych utworów, zmuszając nas do ponownego zrozumienia ich sensu.

Komentarz