Kwiaciarnia „Mirosa” z Wrocławia z certyfikatem „Rzetelni w Biznesie”!

6 Lipiec, 2011

Gratulujemy należącej do sieci EuroFlorist, Kwiaciarni „Mirosa” z Wrocławia, która została wyróżniona Certyfikatem „Rzetelni w Biznesie”. To dla nas znak, że współpracujące z nami Kwiaciarnie odznaczają się nie tylko najwyższą jakością wykonywanych usług, ale i  innowacyjnością w działaniu, która pozwala być wciąż o krok przed konkurencją.  Niech przykład  wrocławskiej kwiaciarni będzie bodźcem do działania dla wszystkich naszych florystycznych koleżanek i kolegów 🙂

18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „RZETELNYCH”, na której przyznane zostały Certyfikaty Programu „Rzetelni w Biznesie”. Do warszawskiego hotelu Gromada, w którym odbyła się uroczystość, przybyło wiele znakomitych gości: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed, a zebranych ponad 600 gości bawiło się przy muzyce gwiazd wieczoru: grupy VOX oraz Pauli.

Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, które w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale przede wszystkim względem swoich pracowników.  Można o nich powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania. Uhonorowani Certyfikatem to także podmioty, które podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Oferowane przez nich produkty czy świadczone usługi są na wysokim poziomie. Podmioty te doskonale wiedzą, jak pozyskiwać i wykorzystywać środki z Unii Europejskiej, co bez wątpienia przekłada się na efektywne zarządzanie. W swoich codziennych działaniach nie zapominają również o środowisku naturalnym. Dlatego tak Program „Rzetelni w Biznesie” pokazuje i promuje działania tych, którzy pokonując bariery – osiągają sukces w swoim regionie, Polsce czy na arenie międzynarodowej.

Komentarz