Kwiatowe pomysły na prezent na Dzień Matki

16 Maj, 2014

Każdy z nas wie, że 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. Skoro na co dzień, nie poświęcamy mamom tyle uwagi, na ile zasługują, może warto zrobić coś specjalnego właśnie z tej okazji? Euroflorist i www.tanio.co/ podpowiadają, co możesz przygotować, aby uczcić ten dzień. Tym razem nie daj się zaskoczyć i przygotuj wcześniej specjalny plan świętowania Dnia Matki. Uśmiech gwarantowany!

Dzien Matki

Ukwiecone śniadanie

Świętowanie warto zacząć od samego rana. Śniadanie do łóżka podane naszej ukochanej mamie będzie dla niej świetnym początkiem dania. Przypomnij sobie jakie są ulubione potrawy mamy, czy lubi świeży sok pomarańczowy, jajka na miękko czy tosty francuskie. Nie zapomnij też udekorować tacy ze śniadaniem. Obok jedzenia możesz postawić bukiecik majowych konwalii lub tulipany. Kiedy Twoja mama zobaczy, tak przygotowane śniadanie, na pewno będzie zachwycona!

28972

Miła przerwa w pracy

W tym roku Dzień Matki wypada w poniedziałek i w związku z licznymi obowiązkami w pracy, ani my, ani nasze mamy mogą nie mieć zbyt wiele czasu na świętowanie. Jeżeli chcesz sprawić radość i zaskoczyć swoją mamę, wyślij jej kwiaty lub upominek prosto do pracy! Bukiet tulipanów, gerbery, róże lub ulubione kwiaty mamy dostarczone prosto w jej ręce sprawią jej ogromną niespodziankę. W kwiaciarni Euroflorist możesz zamówić odpowiedni bukiet i dołączyć do niego bilecik lub kartkę okolicznościową. Oprócz życzeń, możesz również zaprosić mamę na uroczystą kolację. Czy ktoś może się oprzeć takiemu kwiecistemu zaproszeniu?

28943

Miłość bez granic

Praca czy szkoło mogły sprawić, że nie mieszkamy już w naszym rodzinnym mieście. Jednak miłość nie zna granic. Nie ważne czy jesteś za granicą, czy po drugiej stronie Polski, dzięki kwiaciarni internetowej możesz przesłać bukiet kwiatów, kosz owoców lub inny upominek prosto do domu swojej mamy. Wystarczy wybrać odpowiedni bukiet kwiatów na stronie internetowej oraz określić czas dostawy. Dzięki błyskawicznym usługom kurierskim, Twoja mama otrzyma piękne i pachnące kwiaty. Ale ważniejsze, będzie wiedzieć, że o niej pamiętasz.

To tylko kilka kolorowych pomysłów, które mogą rozwinąć się w zupełnie nowe. Najważniejsze, że pamiętasz o swojej mamie i chcesz jej sprawić przyjemność w tym wyjątkowym dniu.

 

Komentarz