Odczaruj zapomniany Dzień Ojca!

16 Czerwiec, 2010

Każdy z nas pamięta o Dniu Matki, ale czy pamiętamy o nieco zapomnianym Dniu Ojca? Święto wszystkich Tatusiów zbliża się do nas wielkimi krokami. Spraw, aby 23 czerwca był dniem wyjątkowym!

Nadchodzące święto nie tak dawno  było znane tylko części naszego społeczeństwa. Pomimo tego, że nie jest celebrowane na tak dużą skalę, jak Dzień Matki, to systematycznie z roku na rok przybywa osób, które chcą wyrazić swoim Ojcom miłość i wdzięczność, w tym jakże wyjątkowym dniu.

A skąd wzięła się idea tego święta? Jego korzenie sięgają 1910 roku, kiedy to 19 czerwca, mieszkańcy Spokane w USA uczcili ten dzień. Z inicjatywą tego święta wystąpiła mieszkanka tej miejscowości, Sonora Luise Smart Dodd, która w ten sposób pragnęła oddać hołd swojemu ojcu. W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca, już od 1965 roku. Pamiętajmy o tym, że nasi Tatusiowie też zasługują na wyrazy naszej miłości – nie zapomnijmy o Nich w tym wyjątkowym dniu! W naszej specjalnej ofercie znajdziesz kwiatowe bukiety, do których możesz dołączyć specjalne życzenia, lub słodkie upominki. Podaruj Tacie bukiet swoich uczuć!

Komentarz