Jaki prezent na Dzień Chłopaka? Sprawdź nasze propozycje!

12 wrzesień, 2017

Dzień Chłopaka to święto dość nowe i  jeszcze nie tak popularne jak chociażby znany już na całym świecie Dzień Kobiet. Zadbajmy jednak o to, aby Panowie poczuli się równie ważni i doceniani! Celebrujmy ich dzień z równym rozmachem!

Dzień Chłopaka dla każdego mężczyzny? Oczywiście!

Choć, jak sama nazwa mówi, świętujemy Dzień Chłopaka, nie tylko chłopcy mogą celebrować ten dzień. Obchodzimy co prawda osobno dzień mężczyzny, jednak to 30 września wszyscy Panowie zasługują na naszą szczególną uwagę. Od przedszkolaków, przez nastolatków, po mężów, ojców i dziadków! Każdy z nich jest wyjątkowy i z pewnością doceni każdy gest oraz pamięć o nim w takim dniu. Warto więc zadbać o odpowiednia oprawę czy prezent. Jaki? Już podpowiadamy!

2017_Square600x600_Hydrangea_2

Kwiaty dla mężczyzny

Zwyczaj dawania kwiatów przywodzi na myśl głównie Pana pędzącego z kwiatami do swej wybranki czy dzieci obdarowujące pięknym bukietem Mamę na urodziny. Nie zapominajmy jednak, że Panowie też kochają kwiaty i pragną być nimi obdarowywani! Wśród naszych propozycji znajdziesz duży wybór kompozycji i bukietów, które będą odpowiednim prezentem dla płci męskiej.

Bukiet „Niebo”

  1. BOU10_72_2

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_72/Bukiet-Niebo

Bukiet „Promyczek”

BOU06_78

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_78/Bukiet-Promyczek

Bukiet „Radosna nuta”

BOU10_143_2

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_143/Bukiet-Radosna-nuta

 

Kosze upominkowe

Kosze delikatesowe to bardzo elegancki prezent. Aromatyczna kawa i herbata, słodkie czekoladki, starannie dobrane wino – to tylko niektóre z rarytasów, które kryją w sobie kosze delikatesowe. Oferta jest bardzo zróżnicowania, więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Kosz „Dla Niego”

U579

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/U579/Kosz-Dla-Niego

 

Torty

Stwierdzenie ‘przez żołądek do serca” będzie tutaj jak najbardziej na miejscu. Większość mężczyzn zdecydowanie lubi dobrze zjeść, a ponieważ to Panie w tym dniu dbają o naszych chłopców w specjalny sposób, warto po wykwintnym obiedzie zadbać też o trochę słodyczy. Tort w męskim wydaniu będzie strzałem w 10!

Tort „Drwala”

TRT_86

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/TRT_86/Tort-Drwala

Wręcz osobiście lub wyślij!

Jeśli nie możesz osobiście złożyć życzeń i spędzić tego dnia ze swoim mężczyzną, tatą, dziadkiem, chłopakiem czy kolegą z ławki, wyślij zaskakujący prezent! Oferta na www.twojekwiaty.pl to największy wybór kwiatów i upominków, z których na pewno znajdziesz ten odpowiedni. Pamiętaj, nawet jeśli masz kogoś bardzo blisko, upominek doręczony przez kuriera pod same drzwi zrobi ogromne wrażenie!

Autor: Natalia Głowicka

Komantarze są wyłącznone.