„Tylko nas dwoje”… i kwiaty od EuroFlorist ;)

22 Kwiecień, 2010

EuroFlorist jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś godnego uwagi. Wspieramy ciekawe inicjatywy, gościmy na najlepszych koncertach. Tym razem mamy zaszczyt uhonorowania pięknymi bukietami kwiatów uczestników nowego programu. Jesteście ciekawi co to za widowisko? Zapraszamy do lektury!

Od niedawna  w sobotnie wieczory możemy podziwiać  uczestników nowego show „Tylko nas dwoje”. Idea widowiska polega na starciach dziesięciu par, które złożone są
 z profesjonalisty i amator. Zadaniem zawodowców jest wcielenie się w rolę nauczycieli i jak najlepsze przygotowanie swoich partnerów do występu. Pary występujące w programie prezentują się niezwykle interesująco. Przekonajcie się sami!
Halina Frąckowiak i Robert Kochanek
Iwan Komarenko i Paulina Sykut
Łukasz Zagrobelny i Joanna Koroniewska
Piotr Kupicha i Anna Bosak
Jacek Stachursky i Krystyna Czubówna
Anna Wiśniewska i Mariusz Pudzianowski
Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Halma
Paulla i Artur Partyka
Jacek Wójcik i Ewa Wachowicz

Ale występy gwiazd to nie wszystko… Ich umiejętności ocenia, prezentujące się równie atrakcyjnie jury w składzie: Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak. W swoich sądach kładą nacisk głównie na zdolności wokalne uczestników, ale to nie wszystko. Oceniają także choreografię uczestników i inne elementy składające się na sceniczne show. Nad uczestnikami i jury uważnie czuwają prowadzący. Gospodarzem programu jest znana wszystkim Katarzyna Cichopek, a towarzyszy jej Mariusz Kałamaga.

 Wykonawczynią bukietów dla wszystkich uczestników programu „Tylko nas dwoje” jest Pani Sylwia Bednarek z warszawskiej Kwiaciarni Galeria.

Komentarz