Co na Walentynki? Praktyczny poradnik dla meżczyzny

4 Luty, 2015

Powinien być wyjątkowy, inny od tego zeszłorocznego, idealnie trafić w jej gust, zaskoczyć, bo przecież spodziewa się czegoś innego. O czym mowa? Oczywiście o prezencie walentynkowym. Pytanie o to „co na walentynki” jak bumerang pojawia się co roku przed świętem zakochanych. I nawet jeżeli to już n-te walentynki spędzone razem, powaga pytania jest nie mniejsza. Dziś podsuniemy Wam ankiety, którą przeprowadziliśmy ostatnio – pytaliśmy o idealny prezent walentynkowy. Nie zdziwimy Was stwierdzeniem, że taki nie istnieje, ale poniżej przeczytacie o kilku pewniakach.

Red love

Walentynkowe Czekoladki

Oczywiście nie proponujemy zwykłej czekolady, choć może i taka znajdzie swoje entuzjastki. Nasz typ to połączenie przepysznej delikatnej czekolady z miłosnym wyznaniem. Czekoladowy upominek nie tylko ucieszy kubki smakowe Waszych drugich połówek, ale i sprawi, że jej serce zacznie bić mocniej – a to za sprawą słodkiej wiadomości. Nie od dziś wiadomo, że czekolada momentalnie poprawia humor – skutecznie podnosi poziom endorfin w naszym organizmie. Wzmacnia też naszą odporność i łagodzi napięcie.czekoladki walentynkowe

Walentynkowy miś

Pluszowe misie to kolejny z pewniaków na liście walentynkowych upominków. Proponujemy jednak zrezygnować z tradycyjnej przytulanki na rzecz pięknego misia w miłosnej stylizacji. Wyjątkowe miękkie futerko i groszki w brzuszku sprawią, że żadna nowa właścicielka nie będzie chciała wypuścić go z rąk. Nasz typ to misiek trzymający różę.

walentynkowe maskotki

Walentynkowy bukiet

To pierwszy upominek jaki skojarzył się naszym ankietowanym z walentynkami. I choć nie wszystkie Panie przepadają za samym świętem zakochanych, każda z nich uwielbia otrzymywać kwiaty i nie protestowałaby, gdyby 14 lutego otrzymała bukiet walentynkowy. Jakie bukiet sprawdzi się najlepiej w roli walentynkowego upominku? Tu zdania są podzielone. Są Panie, które preferują tradycyjne bukiety z róż, są takie które uwielbiają tulipany, ale i takie, które chętnie przyjmą każde kwiaty, oprócz… czerwonych. O typach wśród walentynkowych kwiatów, przeczytacie na naszym blogu już za kilka dni.

kwiaty na walentynki

Od kilku lat obchody Walentynek stały się tematem powodującym różnicę zdań. Padają argumenty, że walentynki to zwyczaj przejęty zza oceanu, że lepiej i milej obchodzić walentynki przez cały rok. My jesteśmy zdania, że warto sprawiać sobie nawzajem przyjemności każdego dnia, ale równie miło pielęgnować wyjątkowe dni, jakimi są walentynki. Niezależnie na który upominek się zdecydujemy, dołączmy do niego bilecik z pięknymi życzeniami od nas – taki gest chwyci za serce każdego 🙂

Autor: Anna Burzyńska

Komentarz