Wystawa „Christmas Art & Party Flowers”

27 Grudzień, 2010

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 17 i 18 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki w Bolesławcu odbyła się wystawa „Christmas Art & Party Flowers”zorganizowana przez Grupę Florystyczną Florand. Była to dokonała okazja, aby znaleźć inspiracje do świątecznej dekoracji swoich mieszkań.

Każdy kto chociaż na chwilę zapragnął znaleźć się w bajkowej świątecznej scenerii, znalazł tam coś dla siebie. Wzrok publiczności przyciągały różnorodne sposoby dekorowania stołów i wnętrz świeżymi kwiatami w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zwiedzający mieli okazję podziwiać specjalnie przygotowane kolekcje, a bogaty asortyment zaspokoił zróżnicowane wymagania klientów, szukających oryginalnych świątecznych dekoracji. Rozmaitość kolorów, kształtów i rozmiarów prezentowanych kompozycji jest gwarancją tego, że dopasują się one do każdego stylu i wnętrza.

Tegoroczna impreza jest już drugą edycją przedświątecznej wystawy. EuroFlorist ma nadzieje, że towarzyszące jej duże zainteresowanie, sprawi że wpisze się ona na stałe do kalendarza imprez florystycznych i w przyszłym roku przyciągnie jeszcze więcej miłośników kwiatów.
Zapraszamy do obejrzenia inspiracji!

Komentarz