Kwiaciarnia Bytom – kwiaty online

 

 

Swoje przedstawicielstwo Euroflorist ma także w kolejnym mieście położonym na śląsku - w Bytomiu. Bytom to miasto powiatowe, administracyjnie należące do województwa śląskiego. Wbrew powszechnej opinii, że śląskie miasta są szare i smutne, Bytom zachwyca Rezerwatem drzew bukowych Segiet oraz Rezerwatem ptactwa wodnego Żabie Doły.

Wyślij kwiaty do Bytomia

Zamów bukiet

Kwiaciarnia Bytom –
przesyłki kwiatowe

Na chwilę obecną działa tam 7 kwiaciarń, które położone są w strategicznych miejscach miasta. Wszystkie kwiaciarnie są bardzo dobrze oznakowane - każda z nich ma kaseton oraz naklejki informujące o przynależności do sieci. Bytomskie kwiaciarnie spełniają wszystkie niezbędne wytyczne, co jest gwarancją realizacji zamówień na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, do której z nich Państwo traficie, możecie być pewni, że bukiety z kwiatów będą świeże i wykonane w bardzo oryginalny sposób. Poniżej zostały zilustrowane kwiatowe bestsellery, wśród których z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie.

 
Kwiaciarnie Euroflorist w Bytomiu

Jeżeli jednak tym, czego szukasz jest roślina doniczkowa, bukiet z egzotycznych kwiatów lub duża przestrzenna dekoracja, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z którąś z bytomskich kwiaciarni lub biurem obsługi Euroflorist. Na życzenie klienta przekazujemy kontakty do kwiaciarń znajdujących się w Bytomiu. Jest to możliwe po uprzedniej rozmowie z Działem Obsługi Klienta: tel. 0 801 777 447, +48 22 21 30 447