Kwiaciarnia Katowice - Kwiaty z dostawą - Katowice wysyłka kwiatów

 

W Katowicach kwiaciarnie Euroflorist działają od 1995 roku. W samych Katowicach jest kilka bardzo dobrych kwiaciarni, a w całej aglomeracji jest ich znacznie więcej. Dzięki rozbudowanej sieci kwiaty mogą być doręczone w każdym zakątku miasta. Piękne bukiety świeżych kwiatów docierają do odbiorców bardzo szybko - już w ciągu 2 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Wyślij kwiaty do Katowic

Zamów bukiet
Tak jak w innych większych miastach również w Katowicach kurierzy doręczający kwiaty mają w zwyczaju powiadomienie odbiorcy przed doręczeniem przesyłki (chyba że nadawca sobie tego nie życzy). Kontaktując się wcześniej telefonicznie, kwiaciarnia może dokładnie zaplanować termin doręczenia i dostosować się to preferencji czasowych odbiorcy.

Katowickie kwiaciarnie realizują zamówienia i przygotowują aranżacje kwiatowe z wielką dokładnością, zachowując najwyższe standardy florystyczne. Atrakcyjne wzornictwo produktów kwiatowych i fachowa obsługa sprawiają, że klienci kwiaciarni są bardzo zadowoleni z ich usług.
 
Kwiaciarnie Euroflorist na Śląsku

Lista kwiaciarni w Katowicach dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist
pod numerem infolinii 801 777 447, +48 22 21 30 447.


Katowice - położone w południowej Polsce, stolica województwa śląskiego, największe miasto aglomeracji śląskiej. Miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju. Znane z głośnego dopingu podczas meczów siatkówki reprezentacji Polski w katowickim "spodku".