Kwiaciarnia Kraków

 

 

W mieście legendarnego księcia Kraka Euroflorist reprezentuje kilka bardzo dobrych kwiaciarni. Wszystkie wyposażone są w dokładne instrukcje dotyczące realizacji zamówień na prezenty kwiatowe. Kwiaciarnie posiadają katalogi kwiatowe z całą kolekcją bukietów i kompozycji, jaka jest dostępna w Euroflorist. Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczają bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Kwiaciarnie zawsze starają się, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który został zamówiony.

Wyślij kwiaty do Krakowa

Zamów bukiet

Każdy produkt z katalogu może być doręczony nie tylko w Krakowie, ale również w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie. W mieście przesyłki kwiatowe doręczane są bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. Gwarantowany termin doręczenia w Polsce i na świecie to 24 godziny.

Lista krakowskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

kwiaciarnia w Krakowie
Euroflorist w Krakowe

Kraków - jedno z największych i najliczniejszych miast Polski. Siedziba województwa małopolskiego. Pełni ważną funkcję kulturalną, edukacyjną, gospodarczą i turystyczną. W Krakowie znajduje się 12 wyższych uczelni - wśród nich najstarszy w Polsce Uniwersytet Jagielloński, 6 teatrów, opera, filharmonia i wiele muzeów. Znajduje się tam również największy i najcenniejszy w kraju zespół budowli zabytkowych, głównie gotyckich, świeckich i sakralnych ze znanym na cały świat Kościołem Mariackim. Właśnie dlatego do Krakowa przyjeżdża coraz więcej turystów.