Kwiaciarnia Opole – poczta Euroflorist kwiatowa Opole –kwiaciarnia internetowa Euroflorist | twojekwiaty.pl

W jednym z największych śląskich miast, w Sosnowcu, Euroflorist również posiada kilka swoich kwiaciarń. Wszystkie kwiaciarnie są oznaczone spójnymi elementami, więc łatwo je rozpoznać. Na każdej z nich widnieje logo przesyłek kwiatowych, dzięki czemu przechodzący potencjalny klient wie, że stąd może wysłać kwiaty do każdego miejsca w Polsce lub na całym świecie. W środku kwiaciarń znajdują się też plakaty przypominające o zbliżających się okazjach, na które warto podarować kwiaty. Wykwalifikowana kadra kwiaciarń z chęcią zaprezentuje katalog z licznymi propozycjami bukietów na urodziny, imieniny i inne święta. Wśród nich znajdują się nasze największe bestsellery:

 

Zamawiając kwiaty w kwiaciarni w Opolu lub w innej miejscowości mamy pewność, że kwiaty będą doręczone już nawet w 2 godziny. Wszystko to za sprawą rozbudowanej sieci Euroflorist - już niemal w każdym mieście powiatowym znajduje się nasza kwiaciarnia. Listę wszystkich kwiaciarń w Opolu można otrzymać kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta: tel. 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Opole to nie tylko miasto związane z festiwalem muzycznym, to także jedno z najstarszych miast w Polsce. Jest stolicą województwa Opolskiego, które położone jest w południowo zachodniej części kraju. Przepływa przez nie trzecia co do wielkości rzeka w Polsce – Odra. Według danych z początku 2013 roku miasto liczyło ponad 121 tyś. Ludzi.

Poznaj nasze bestsellery, które mogą być wykonane dla Ciebie przez nasze kwiaciarnie w Opolu !