Kwiaciarnia Internetowa Sosnowiec - Poczta z Kwiatami Sosnowiec

 

Wyślij kwiaty do Sosnowca

Zamów bukiet
W jednym z największych śląskich miast, w Sosnowcu, Euroflorist również posiada kilka swoich kwiaciarń. Wszystkie kwiaciarnie są oznaczone spójnymi elementami, więc łatwo je rozpoznać. Na każdej z nich widnieje logo przesyłek kwiatowych, dzięki czemu przechodzący potencjalny klient wie, że stąd może wysłać kwiaty do każdego miejsca w Polsce lub na całym świecie. W środku kwiaciarń znajdują się też plakaty przypominające o zbliżających się okazjach, na które warto podarować kwiaty. Wykwalifikowana kadra kwiaciarń z chęcią zaprezentuje katalog z licznymi propozycjami bukietów na urodziny, imieniny i inne święta. Wśród nich znajdują się nasze największe bestsellery:
 
dostawa kwiatów Sosnowiec

Sosnowiec to pierwsze pod względem ilości mieszkańców miasto Zagłębia Dąbrowskiego i ważny ośrodek aglomeracji śląsko - dąbrowskiej. Położone jest między trzema rzekami - Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Od północy miasto graniczy z Czeladzią, Będzinem i Dąbrową Górniczą, od wschodu ze Sławkowem, na południu z Jaworznem i Mysłowicami a na południowym zachodzie z Katowicami.
Na życzenie klienta przekazujemy kontakty do kwiaciarń znajdujących się w Sosnowcu. Jest to możliwe po uprzedniej rozmowie z Działem Obsługi Klienta: tel. 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.