Kwiaciarnia Warszawa - poczta z kwiatami Warszawa

 

 

Warszawa to największe polskie miasto – zarówno pod względem liczby ludności, jak i jego powierzchni. To otwiera przed nami wiele możliwości, ale w niektórych sytuacjach może się okazać także dużym ograniczeniem. Przykład? Dostarczenie dużego bukietu bez uszkodzenia go w trakcie transportu może być problematyczne. Na szczęście w takiej i wielu innych sytuacjach, warto skorzystać z usług poczty dostarczającej kwiaty pod wskazany adres.

Wyślij kwiaty do Warszawy

Zamów bukiet

Warszawa na każdą okazję

Warszawa otwiera przed mieszkańcami oraz odwiedzającymi wiele rozmaitych atrakcji. Pomysłów na spędzenie czasu w stolicy nie brakuje. Znajdziemy w niej wiele miejsc, w których warto uświetnić wyjątkowe okazje i wydarzenia z życia naszego i naszych najbliższych.

W Warszawie warto organizować np. wystawne przyjęcie z okazji ślubu, urodzin lub narodzin dziecka. Nuda nie grozi nam również podczas wieczorów kawalerskich i panieńskich. Takie wydarzenia będą wymagać oczywiście odpowiedniej oprawy. Udekorowanie sali wiązankami, przygotowanie kilkunastu bukietów lub po prostu, wręczanie kwietnego upominku na odległość – w tych kwestiach możemy skorzystać z pomocy poczty Euroflorist.

 

 

Kwiaciarnia w Warszawie - dlaczego my

 
25 lat doświadczenia

Posiadamy 25 lat doświadczenia w realizacji kwiatowych dostaw. Nasze kwiaciarnie w Warszawie to ponad 30 punktów, a w każdym z nich doświadczony florysta dbający o jak najpielniekjsze wykonanie zamówienia.

 
Zawsze świeże kwiaty

Każda kwiaciarnia w Warszawie dba o zatowarowanie, dlatego co dzień rano wyruszają na kwiatowe zakupy. Wszystko po to, aby zamówione kwiaty jak najdłużej cieszyły oko odbiorcy.

 
Najlepsze kwiaciarnie

Na czele współpracujących z nami kwiaciarni w Warszawie stoją floryści, których od lat mamy zaszczyt gościć w naszych szeregach. Są laureatami wielu prestiżowych konkursów, odbywają krajowe i międzynarodowe kursy, dzięki którym spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki.

Euroflorist – bukiet na zamówienie


Dlaczego podczas organizowania ważnej uroczystości warto skorzystać z usług Euroflorist? Kwiaty to uniwersalny prezent, który będzie mile widziany niezależnie od okazji. Wybór kwiatów od Euroflorist to przede wszystkim gwarancja zrealizowania zamówienia w najlepszy możliwy sposób. Przywiezienie we wskazane miejsce wielu bukietów kwiatów to mimo wszystko spore przedsięwzięcie i nie zawsze mamy warunki, by w pełni mu podołać. Z kolei profesjonalne kwiaciarnie gwarantują dostarczenie świeżych i przygotowanych specjalnie na tę okazję wiązanek. Dzięki temu mamy pewność, że kwiaty zostaną doręczone w idealnym stanie i sprawią przyjemność obdarowanej osobie.
Z poczty Euroflorist dostarczającej kwiaty, warto korzystać także w wielu innych sytuacjach. Kwiaty to przede wszystkim symbol naszej pamięci, uznania oraz podziękowania. Nie zawsze mamy okazję być z bliskimi w ważnych dla nich momentach. Dzielące odległości utrudniają wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych dat. Wybierając taką usługę, możemy sprawić komuś przyjemność upominkiem – szybko i z klasą. Wystarczy wskazać miejsce i datę dostarczenia kwiatów, a kurier zjawi się na miejscu z wyjątkowym i przepięknym bukietem.
Kwiaty na zamówienie – jak to działa?

W jaki sposób możemy skorzystać z usług firmy Euroflorist?

To proste – wystarczy skontaktować się z wybraną kwiaciarnią, można to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Następnie wybieramy bukiet, który najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Oferta warszawskiej kwiaciarni Euroflorist jest szeroka – do wyboru mamy wspaniałe wiązanki z upominkami dopasowane do okazji. Następnie pozostaje już tylko określić miejsce oraz godzinę dostarczenia. Zamówienie zostaje przekazane w czasie rzeczywistym do kwiaciarni położonej najbliżej wskazanego adresu dostawy. Dzięki temu zamówiony bukiet będzie wyglądał zniewalająco, a świeże kwiaty na dłużej zagoszczą w domu osoby obdarowanej. Jak szybko zamówienie będzie zrealizowane? Kwiaty mogą zostać dostarczone nawet w ciągu 2 godzin.

Wyślij kwiaty
 

 
 


Zamawiaj kwiaty – nie tylko w kwiaciarni w Warszawie

Euroflorist to sieć kwiaciarni działająca w Warszawie od 1995 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w oparciu o doświadczenie skandynawskiego Euroflorist – największej sieci kwiaciarni w Europie. Dziś w samej stolicy znajduje się ponad 30 kwiaciarni tej sieci, w całej Polsce jest ich blisko 800. Dzięki temu kwiaty szybko dotrą w wybrane przez nas miejsce.   

Euroflorist to nie tylko kwiaciarnie w Warszawie – to sieć punktów w Polsce i Europie, która umożliwia dostarczenie kwietnego upominku w dowolne miejsce. Marka funkcjonuje także w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu oraz Niemczech. W ten sposób złożone zamówienie może zostać dostarczone do wybranego punktu w Europie nawet w kilkanaście godzin.

Informacje o kwiaciarniach w Warszawie znaleźć można w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

 

Kwiaty online w całej Polsce

Euroflorist to kwiaciarnia internetowa, w której zamówisz kwiaty z dostawą w całej Polsce. Znajdziesz nas m.in. w takich miastach jak :

WrocławPoznańLublinKraków