Kwiaciarnia Wrocław

 

Wrocław to piękne miasto położone na południu Polski. Jest historyczną stolicą Śląska, a także czwartym pod względem wielkości miastem w Polsce. Słynie z uniwersytetu, pięknej architektury, sąsiedztwa zabytkowych dworów i pałaców. Osoby, które zdecydowały się zamieszkać we Wrocławiu, chwalą sobie wybór. Co roku setki turystów odwiedza to miasto, ciesząc się jego niepowtarzalną atmosferą. Nic więc dziwnego, że dzięki internetowej kwiaciarni Euroflorist mamy możliwość wysłania bliskim kwiatów bez wychodzenia z domu!

Wyślij kwiaty do Wrocławia

Zamów bukiet

Wrocław - miasto pełne zabytków

Wrocław to duże miasto tętniące życiem. W 2016 roku było Europejską Stolicą Kultury, a od roku 2019 nosi miano Miasta Literatury UNESCO. Jego mieszkańcy, co widać w badaniach, są zadowoleni z codziennego życia. Co roku Wrocław odwiedzają tysiące turystów nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Jest tu bowiem co podziwiać! Z miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, warto wymienić chociażby: Wrocławską Fontannę Multimedialną, Ogród Japoński w Parku Szczytnickim czy Stary Ratusz. Również wielbiciele sztuki i historii mogą tutaj zobaczyć wiele unikatowych eksponatów oraz dowiedzieć się więcej o przeszłości. Latem odbywają się tu takie festiwale jak: Jazz nad Odrą, Festiwal dobrego piwa czy Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Niestety, jeśli mieszkamy w północnej części kraju, nie zawsze mamy możliwość łatwego i szybkiego przyjazdu do Wrocławia.

Kwiaty z dostawą do domu we Wrocławiu


Tradycja obdarowywania kwiatami swoich bliskich to element naszej codziennej kultury. Imieniny, urodziny czy otrzymanie dyplomu – często celebrujemy takie chwile bukietami pięknych kwiatów. Niestety obecnie nasze życie z dnia na dzień nabiera tempa. Większość z nas jest bardzo zajęta i na wszystko brakuje nam czasu. Jeśli nasi bliscy lub przyjaciele mieszkają we Wrocławiu, odwiedzenie ich w dowolnej chwili może być nieco utrudnione. Zdarzają się również takie sytuacje, w których nie możemy uczestniczyć w ślubach, chrzcinach czy pogrzebach naszych bliskich. Z pomocą przychodzi kwiaciarnia internetowa Euroflorist, za której pośrednictwem możemy przesłać kwiaty na terenie Wrocławia i okolic. Składając zamówienie za pośrednictwem formularza online, nasi bliscy mogą otrzymać przesyłkę już nawet w 2h od momentu wysłania dyspozycji.Kwiaty na każdą okazję we Wrocławiu


Poza propozycją bukietów i wiązanek kwiatowych za pośrednictwem Euroflorist możemy przesłać również: pyszne torty, kosze ze słodyczami, alkohole, maskotki oraz książki. Do tego złożenie zamówienia na stronie euroflorist.pl zajmuje jedynie kilka minut. To idealna opcja również dla zapominalskich, którzy pomimo starań nie pamiętali o Dniu Matki, Ojca lub rocznicy ślubu. Bukiet niespodzianka to idealne rozwiązanie każdej kłopotliwej sytuacji. Natomiast jeśli dodamy do tego odpowiedni upominek, możemy być pewni, że sprawimy ukochanym osobom wielką radość.

Wyznawanie uczuć jest trudne i często krępujące. Dlaczego więc nie zrobić tego, obdarowując kogoś wyjątkowego dla nas kwiatami? Wybierając z oferty Euroflorist takie bukiety jak „Promyk”, „Ta jedyna” czy „Tęczowe życzenia” możemy przekazać swoje uczucia w piękny oraz nietuzinkowy sposób. A jeśli do tego wyślemy wiadomość w postaci ChocoTelegramu – piorunujące wrażenie gwarantowane.

Wyślij kwiaty
 

Kwiaciarnia Wrocław - dlaczego my

 
25 lat doświadczenia

Posiadamy 25 lat doświadczenia w realizacji kwiatowych dostaw. Nasze kwiaciarnie we Wrocławiu to ponad 30 punktów, a w każdym z nich doświadczony florysta dbający o jak najpielniekjsze wykonanie zamówienia.

 
Zawsze świeże kwiaty

Każada kwiaciarnia we Wrocławiu dba o zatowarowanie, dlatego co dzień rano wyruszają na kwiatowe zakupy. Wszystko po to, aby zamówione kwiaty jak najdłużej cieszyły oko odbiorcy.

 
Najlepsze kwiaciarnie

Na czele współpracujących z nami kwiaciarni we Wrocławiu stoją floryści, których od lat mamy zaszczyt gościć w naszych szeregach. Są laureatami wielu prestiżowych konkursów, odbywają krajowe i międzynarodowe kursy, dzięki którym spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki.

 

 

Zrób bliskim niespodziankę z Euroflorist Wrocław 

Podejmując współpracę z kwiaciarniami we Wrocławiu, Euroflorist dokłada wszelkich starań, aby wybierać tylko doświadczone kwiaciarnie oraz pracownie florystyczne, oferujące usługi na najwyższym poziomie we Wrocławiu. Ważne jest bowiem, aby bukiet dostarczony przez kuriera, nie różnił się swoim wyglądem od tego na zdjęciu oraz jak najdłużej zachował swoją świeżość. 

Euroflorist dostarczając przesyłki, dba ze szczególną starannością o wysoki standard higieny zarówno na etapie przygotowywania bukietów i upominków, jak również dostarczania. Dostarczenie może bowiem odbywać się bezkontaktowo – zrezygnowaliśmy z pisemnych potwierdzeń doręczenia.  

Lista wrocławskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist pod numerem infolinii: 0 801 777 447, +48 22 21 30 447. 

Kwiaciarnia we Wrocławiu - nie tylko!

Nasza misja to uszczęśliwianie kwiatami, dlatego usługę dostawy kwiatów pocztą oferujemy na terenie całej Polski! Znajdziesz między innymi w takich miastach jak:

PoznańWarszawaKrakówLublin