Program partnerski

Jak zostać partnerem Euroflorist?
Jak to działa ?
Jakie są korzyści programu?
Regulamin i umowa
Kwestionariusz
Pytania i sugestie

Logowanie Partnera


Jak zostać partnerem Euroflorist ?

Przyłączenie się do programu partnerskiego www.twojekwiaty.pl jest bardzo proste.
Aby zostać partnerem wystarczy:
1. Zapoznać się z regulaminem programu partnerskiego.
2. Wypełnić kwestionariusz i przesłać go na nasz adres.
3. Podpisać umowę z Euroflorist.


Jak to działa ?

Po podpisaniu umowy Euroflorist udostępnia serwisowi Partnera specjalne materiały reklamowe. Po ich umieszczeniu na stronach www Partnera, wszystkie zamówienia złozone przez użytkowników serwisu Partnera będą premiowane przez Euroflorist. Partner otrzymuje specjalne konto w programie partnerskim, dzięki któremu może na bieżąco śledzić ilość składanych zamówień, należne prowizje oraz statystyki.


Jakie są korzyści programu ?

  • Możliwość realizowania dodatkowych przychodów przy minimalnych kosztach. Euroflorist premiuje każde zamówienie 7% jego wartości.
  • Zwiększenie atrakcyjności Waszych stron www. Możliwość wysyłania kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na swiecie uatrakcyjni Państwa ofertę internetową. Uzytkownicy Państwa serwisu będą mogli wysłać kwiatowe prezenty do swoich znajomych, przyjaciół lub rodziny. Gwarantujemy realizację zamówienia w 24 godziny.
  • Partnerstwo z największą siecią kwiaciarni w Europie. Euroflorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.


Regulamin i umowa

Uczestnictwo w programie partnerskim www.twojekwiaty.pl wymaga akceptacji regulaminu oraz podpisania umowy.
- treść regulaminu
- umowa do pobrania


Kwestionariusz

Aby przystąpić do programu wystarczy wypełnić KWESTIONARIUSZ. Informacje zawarte w kwestionariuszu będą wykorzystane tylko do celów programu partnerskiego.
Po wypełnieniu kwestionariusz należy przesłać na adres e-mail [email protected].
Przedstawiciel Euroflorist skontaktuje się z Państwem w ciągu pięciu dni od daty otrzymania kwestionariusza i poda niezbędne informacje związane z uczestnictwem w naszym programie.

Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do przesłania kwestionariusza.


Pytania i sugestie

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące programu partnerskiego www.euroflorist.pl, prosimy o kontakt [email protected].