Trendy kwiatowe na wiosnę

 
 

 

Wiosenne trendy & nowości
Gdy przychodzi wiosna, promienie słońca zaczynają przyjemnie muskać naszą skórę, na każdym rogu słychać śpiew ptaków, a drzewa i kwiaty mienią się zielenią i innymi kolorami. Wszystko budzi się do życia, hasłem, które królować będzie u nas w tym sezonie jest Vital Vibe. Zobacz, co zainspirowało nas do stworzenia Kolekcji Wiosna 2020!

 
Vital vibe - najmodniejszy trend

Każdy, kto choć trochę śledzi trendy, wie, że żółty to najpopularniejszy kolor sezonu. Towarzyszą mu pastelowe odcienie różu i kremu oraz żywa zieleń i pomarańcz. Jeśli już w zeszłym roku stawiałeś na żółte kwiaty, dodatki i ubrania, śmiało możesz to kontynuować.

Zobacz nasze wiosenne kwiaty w żółtym kolorze.

 
Oryginalne wazony

Odpowiednio dobrany wazon jest równie ważny co kwiaty, które w nim umieszczasz. Powinien pasować do wielkości i wysokości bukietu, ale pamiętaj też, że będzie dekoracją wnętrza. Niech współgra z jego stylistyką, ale nigdy nie odciąga wzroku od kwiatów.

Tutaj znajdziesz bukiety jak ze zdjęcia.

 
Miejski ogród

Ogrody botaniczne, ogródki działkowe, lub wielkopowierzchniowe rabatki - to tylko kilka przykładów zagospodarowania zielonych terenów w sercach miast. W Amsterdamie, Berlinie i Warszawie coraz częściej organizowane są też wymiany roślin lub lokalne kwiatowe targi. Mieszkasz w bloku i tęsknisz za zielenią? Urządź swój prywatny ogród na balkonie!

Ten kwiatowy ogród możesz podarować Bliskim w prezencie.

 
Zero waste

Cieszymy się, że idea zero waste dotarła także do kwiaciarń! Sprawdź, czy w Twojej lokalnej kwiaciarni, w sobotnie popołudnia sprzedają w promocyjnych cenach kwiaty cięte. Wiemy też, że niektórzy floryści oferują bardzo rozwinięte lub lekko uszkodzone kwiaty w atrakcyjnych cenach. Ułóż je w niskich i kolorowych naczyniach - przekonaj się, że będą piękną dekoracją przyjęcia.

A oto promocje, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zainspiruj się na wiosnę!

" data-field-name="videoUrl" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="">

Wiosna jest pełna okazji, aby podarować kwiaty! Poznaj nasze wszystkie wiosenne propozycje i wybierz tę, która wywoła na Twojej twarzy największy uśmiech. Jest ogromna szansa, że ucieszy także Bliską Ci osobę!