Kwiaty na pogrzeb

Kiedy w bólu tak ciężko znaleźć odpowiednie słowa, zdaj się na pogrzebowe kwiaty. Pożegnaj ukochaną osobę najpiękniejszymi kwiatami, które wyrażą Twój smutek i ból, a tym samym przekażą Twoją troskę i współczucie, którego tak potrzebują bliscy pogrążeni w żałobie. Zamów najpiękniejsze, świeże kwiaty pogrzebowe z dostawą w Euroflorist.

Kwiaty, które dostarczyć możemy do domu, domu pogrzebowego, kościoła lub na ceremonię pogrzebową:

Bukiety pogrzebowe

Wiązanki pogrzebowe

Wianki i wieńce

Dekoracja urny


Nie zapomnij też o bukiecie kondolencyjnym z dostawą do domu żałobników:

Bukiety kondolencyjne

Florystyka pogrzebowa i żałobna

Kwiaty są z nami w wielu radosnych chwilach, lecz nie tylko. Pogrzebowe kwiaty to także piękny sposób, by wyrazić żałobę i smutek podczas ostatniego pożegnania. W takich momentach warto sięgnąć po kompozycje funeralne (pogrzebowe).

Kwiaty pogrzebowe i kompozycje funeralne

Wybór kompozycji funeralnych jest bardzo duży. Kwiaty na ostatnie pożegnanie mogą być doręczone jako wieńce, wianki, wiązanki stroiki i bukiety pogrzebowe, oraz wszelakie kompozycje typu wieniec pogrzebowy w kształcie serca.
Jeśli jesteś zbyt daleko, by móc uczestniczyć w wydarzeniu pogrzebowym ważnej dla Ciebie osoby, warto pożegnać się z nią, wysyłając kwiaty pogrzebowe wraz z dedykacją na załączonej szarfie. Euroflorist to kwiaciarnia internetowa oferująca usługę dostawy kwiatowych kompozycji żałobnych zamówionych online. 

Zamów kwiaty na pogrzeb z dostawą

Od ponad 25 lat doręczamy kwiaty na pogrzeb na terenie całej Polski oraz na świecie. W tak ważnym dniu jak pogrzeb łączymy bliskich i partnerów biznesowych mieszających daleko, pomagając doręczyć w ich imieniu najpiękniejsze kwiaty pogrzebowe ze świeżych kwiatów. Dostarczamy kwiaty żałobne na podany adres w Polsce, w tym miejsce pogrzebu.
Bez względu na to, jakie pogrzebowe kwiaty wybierzesz, do wszystkich kompozycji i kwiatów na ostatnie pożegnanie dołączyć możesz znicze w trzech rozmiarach lub szarfę pogrzebową z dedykacją.
// Forces channel selection