Kwiaty na pogrzeb

Kiedy w bólu tak ciężko znaleźć odpowiednie słowa, zdaj się na pogrzebowe kwiaty. Pożegnaj ukochaną osobę najpiękniejszymi kwiatami, które wyrażą Twój smutek i ból, a tym samym przekażą Twoją troskę i współczucie, którego tak potrzebują bliscy pogrążeni w żałobie. Bez względu na dystans, zamów wybrane bukiety, wieńce, kompozycje i kwiaty pogrzebowe z dostawą do domu lub na miejsce pogrzebu.

 
 
 
 
 

Kwiaty pogrzebowe i żałobne online

Kwiaty są z nami w wielu radosnych chwilach. Pogrzebowe kwiaty to jednak także piękny sposób, by wyrazić żałobę i smutek podczas ostatniego pożegnania. Kwiaty na pożegnanie mogą być doręczone jako wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe, oraz kompozycje w kształcie serca.

Jeśli jesteśmy zbyt daleko, by móc uczestniczyć w wydarzeniu pogrzebowym ważnej dla nas osoby, warto pożegnać się z nią, wysyłając jej kwiaty pogrzebowe wraz z dedykacją. Euroflorist to kwiaciarnia internetowa oferująca usługę dostawy kwiatowych kompozycji żałobnych zamówionych online. 

 

Zamów kwiaty na pogrzeb z dostawą

Od ponad 25 lat doręczamy kwiaty na pogrzeb na terenie całej Polski oraz na świecie. W tak ważnym dniu jak pogrzeb łączymy bliskich i partnerów biznesowych mieszających daleko, pomagając doręczyć w ich imieniu najpiękniejsze kwiaty pogrzebowe ze świeżych kwiatów. Dostarczamy kwiaty żałobne na podany adres w Polsce, w tym miejsce pogrzebu. 

Bez względu na to, jakie pogrzebowe kwiaty wybierzecie, do wszystkich kompozycji i kwiatów na ostatnie pożegnanie dołączyć możecie znicze w trzech rozmiarach, kartkę kondolencyjną lub szarfę pogrzebową.

 

// Forces channel selection