Współpraca z kwiaciarniami

Firma  Euroflorist  rozpoczęła doręczanie  kwiatów  w Szwecji w  1982 roku i  dzisiaj jest najdynamiczniej  rozwijającą się siecią kwiaciarni w Europie – ponad 9 000 zrzeszonych sklepów  kwiatowych. Euroflorist działa obecnie w 10 krajach — Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.

Korzyści dla kwiaciarni

Wiemy, że każda kwiaciarnia jest inna, dlatego  najważniejsze jest dla nas indywidualne  podejście i dopasowanie się do potrzeb partnera. Bardzo cenimy sobie niezależność i chcemy, aby współpracując z Euroflorist kwiaciarnia pozostała niezależna. Pragniemy, aby kwiaciarnia odczuła korzyści przystąpienia do Euroflorist od samego początku. Sprawiliśmy, że rozpoczęcie współpracy jest proste, opłaty są niskie, prowizja od zamówień wysoka, a oferta produktów bardzo szeroka. Dzięki temu możesz zbudować przewagę nad konkurencją!
Współpraca z Euroflorist gwarantuje:
    * Zwiększenie przychodów Twojej kwiaciarni
    * Poszerzenie asortymentu świadczonych usług
    * Dostęp do materiałów wspomagających sprzedaż
    * Dostęp do nowoczesnych technik obsługi klienta
    * Pomoc w budowaniu pozytywnych relacji kwiaciarni z klientem
    * Budowanie przewagi nad konkurencją
 

Formularz zgłoszeniowy

Dołącz do największej sieci kwiaciarni w Europie! Zadzwoń do Euroflorist lub wypełnij formularz zgłoszeniowy! Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystane tylko do celów współpracy. Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel. 
Formularz zgłoszeniowy >>>

Pytania i sugestie

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami:
e-mail: [email protected]


// Forces channel selection