Kwiaty dla Firm | Prezenty dla Firm | Kwiatowa obsługa dla Firm | Kwiaty i upominki z dostawą do biura

 

Pielęgnuj relacje biznesowe!
O relacje biznesowe warto troszczyć się każdego dnia. Doceniaj pracowników, wyrażaj wdzięczność w stosunku do partnerów bizesowych i nie zapominaj o nagradzaniu klientów. Nasze kwiaty i upominki pomogą Ci zadbać o te relacje, a efekty Twoich działań przyjdą szybciej, niż myślisz! Przekonaj się, co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy!

 
Indywidualne zniżki

Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe i dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie zniżkę już na pierwsze zamówienie!

 
Odroczone płatności

Doceniamy stałych klientów! Zaglądaj do nas częściej, a płatności będziesz mógł regulować nawet 45 dni po wystawieniu faktury.

 
Zamówienia zbiorcze

Zredukowaliśmy formalności do minimum. Zamówienia zbiorcze, pojedyncze i niestandardowe - każde z nich złożysz w kilka chwil!

Pielęgnuj relacje biznesowe!

W środowisku biznesowym każdy dzień jest wypełniony po brzegi spotkaniami, rozmowami przez telefon i podpisywaniem nowych umów. To dobre powody, aby wysłać kwiaty lub wręczyć upominek. Wykorzystaj ich siłę i czerp korzyści z pozytywnych odczuć, jakie niosą za sobą kwiatowe podziękowania!

 

 

 
Kwiaty na urodziny

Celebruj ten ważny dzień! Bukiet kwiatów, elegancki flower box lub kosz pełen słodkości sprawdzą się jako upominki biznesowe w tym ważnym dniu.

 
Kwiaty z okazji ślubu

Życz Młodej Parze życia usłanego kwiatami! Wybierz jeden z pastelowych bukietów, a my w imieniu Twojej Firmy doręczymy go do kościoła lub na salę weselną.

 
Kwiaty na narodziny dziecka

Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom i wyślij im bukiet kwiatów pełen życzeń! Maleństwu podaruj jednego z naszych pluszowych misiów.

 
Dekoracje biura

Kwiaty w biurze pozytywnie nastrajają i oczyszczają powietrze. Zadbaj o to, aby pracownicy spędzali czas pracy w zielonym oraz przytulnym miejscu.

 
Podziękowania

Słowa "dziękuję" nigdy za wiele! Wzmocnij ten gest i dołącz do niego bukiet pięknych kwiatów. W ten sposób podziękujesz podwójnie!

 
Prezenty firmowe

Dobre relacje biznesowe warto pielęgnować, dlatego nie zapomnij o podziękowaniu za udane spotkanie! Kosz upominkowy czy dobre wino sprawdzą się w tej roli idealnie!

Bądź z nami w kontakcie!

Wystarczy kilka chwil, aby zarejestrować konto w naszym sklepie. Dzięki temu Twoja firma będzie mieć dostęp do wszystkich ułatwień, które przygotowaliśmy dla klientów korporacyjnych.

Załóż konto Zaloguj się Zapytanie ofertowe