Kwiaty dla firm i prezenty firmowe z dostawą do biura

 

 

Kwiaty dla firm
Kwiatowa Oferta na Dzień Kobiet

Pomożemy Ci przygotować Twoją firmę na 8 marca. Odkryj ofertę kwiatów z dostawą na Dzień Kobiet - do domu lub biura. Masz jakiekolwiek pytania o kwiaty i dekoracje dla firm — skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Paweł Kłosiński
[email protected]
+48 61 871 16 10

Kwiaty na Dzień Kobiet

 

Kwiaty do hotelu i restauracji
Euroflorist na targach EuroGastro 2023

Porozmawiajmy o kwiatach do Twojej restauracji lub hotelu. Spotkajmy się na targach EuroGastro - Międzynarodowych Targach Rozwiązań dla Branży HoReCa - odbywających się 28-30 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Odkryj znaczenie kwiatów dla branży gastronomicznej i HoReCa. Odwiedź naszego reprezentanta na stanowisku F1.52.

Pielęgnuj relacje biznesowe!
O relacje biznesowe warto troszczyć się każdego dnia. Doceniaj pracowników, wyrażaj wdzięczność w stosunku do partnerów bizesowych i nie zapominaj o nagradzaniu klientów. Nasze kwiaty i upominki pomogą Ci zadbać o te relacje, a efekty Twoich działań przyjdą szybciej, niż myślisz! Przekonaj się, co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy!

 
Indywidualne zniżki

Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe i dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie zniżkę już na pierwsze zamówienie!

 
Odroczone płatności

Doceniamy stałych klientów! Zaglądaj do nas częściej, a płatności będziesz mógł regulować nawet 45 dni po wystawieniu faktury.

 
Zamówienia zbiorcze

Zredukowaliśmy formalności do minimum. Zamówienia zbiorcze, pojedyncze i niestandardowe - każde z nich złożysz w kilka chwil!

 

 
Kwiaty na urodziny

Celebruj ten ważny dzień! Bukiet kwiatów, elegancki flower box lub kosz pełen słodkości sprawdzą się jako upominki biznesowe w tym ważnym dniu.

 
Kwiaty z okazji ślubu

Życz Młodej Parze życia usłanego kwiatami! Wybierz jeden z pastelowych bukietów, a my w imieniu Twojej Firmy doręczymy go do kościoła lub na salę weselną.

 
Kwiaty na narodziny dziecka

Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom i wyślij im bukiet kwiatów pełen życzeń! Maleństwu podaruj jednego z naszych pluszowych misiów.

 
Dekoracje biura

Kwiaty w biurze pozytywnie nastrajają i oczyszczają powietrze. Zadbaj o to, aby pracownicy spędzali czas pracy w zielonym oraz przytulnym miejscu.

 
Podziękowania

Słowa "dziękuję" nigdy za wiele! Wzmocnij ten gest i dołącz do niego bukiet pięknych kwiatów. W ten sposób podziękujesz podwójnie!

 
Prezenty firmowe

Dobre relacje biznesowe warto pielęgnować, dlatego nie zapomnij o podziękowaniu za udane spotkanie! Kosz upominkowy czy dobre wino sprawdzą się w tej roli idealnie!

Bądź z nami w kontakcie!

Wystarczy kilka chwil, aby zarejestrować konto w naszym sklepie. Dzięki temu Twoja firma będzie mieć dostęp do wszystkich ułatwień, które przygotowaliśmy dla klientów korporacyjnych.

By otrzymać spersonalizowaną ofertę dostawy kwiatów i zestawów prezentowych dla firm, skontaktuj się z nami mailowo:

Załóż konto Zaloguj się Wyślij zapytanie