Zawsze jest powód, by podarować kwiaty

 

Kwiaty mają prawdziwą moc!

Kwiaty pomagają wyrazić wdzięczność, skruchę, złożyć kondolencje. Kwiaty mogą poprawić nastrój w szary dzień i pomagają wyrazić uczucia, których nie można wyrazić słowami... 

Kiedy ludzie chcą przekazać pasję, uczcić kogoś, wyrazić wdzięczność lub po prostu poprawić sobie nastrój, ktoś powinien być pod ręką, aby móc dostarczyć uczucia i kwiaty na wyciągnięcie ręki.

W Euroflorist każdą emocję, każdy powód, każdą chwilę uczcimy odpowiednim bukietem!

 

Zawsze jest powód - „There’s always a reason”

Wierzymy, że zawsze jest powód, by uradować kogoś bukietem pięknych kwiatów. Wysyłając bukiety tylko przy większych okazjach, nie wykorzystujemy całego potencjału kwiatów. Jako nowa marka, chcemy inspirować ludzi do rozpoznawania większej liczby powodów, dla których warto sięgnąć po kwiaty.

Nowe logo Euroflorist!

Zmieniamy się dla Was. Nasze nowe logo, dzięki żywym, energetycznym kolorom odzwierciedla osobowość naszej marki i naszą ofertę – cudowne kwiaty we wszystkich kolorach i na wszystkie okazje!

 

Jaki jest Twój powód, by wysłać kwiaty?

Nie możesz być tam osobiście? Nie możesz osobiście powinszować, pogratulować sukcesu, pożegnać się, lub podziękować komuś wyjątkowemu? Zrobimy to za Ciebie. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć Twoje zamówienie zostanie zarejestrowane i dostarczone w wybranym dniu do rąk odbiorcy w Polsce lub za granicą.

Kocham Cię!Ostatnie pożegnanieSto lat!Dziękuje!