Kwiaciarnia Internetowa Lublin

Zamów kwiaty do Lublina przez internet — gdziekolwiek jesteś i o wygodnej dla Ciebie porze. Nasz lubelski kurier kwiatowy dostarczy wybrany bukiet kwiatów nawet tego samego dnia. Internetowa poczta kwiatowa Euroflorist to wygoda internetowego sklepu oferującego bezpieczne płatności i błyskawicznie szybkie zamówienie, wraz z jakością gwarantowaną przez lokalne kwiaciarnie.

  

Kwiaty z dostawą w Lublinie nawet w ten sam dzień

Bukiety z darmową dostawą

Prezenty z dostawą w Lublinie


Wszystkie dzielnice oraz okolice Lublina

Bukiety, kwiaty w pudełku i różnorodne kwiatowe kompozycje doręczamy na terenie całego miasta, do dzielnic: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.


poczta kwiatowa Euroflorist Lublin
Wyślij róże do Lublina

"Odległość znaczy tak mało, gdy ktoś znaczy tak wiele…"

Od ponad 25 lat łączymy bliskich, którzy są daleko, pomagając ich wyrazić miłość i tęsknotę na odległość. Powiedz "kocham" kwiatami i wyślij piękny bukiet róż z dostawą w Lublinie nawet tego samego dnia.

Zamów róże

  

Bukiety na zamówienie online?

Bukiet kwiatów to uniwersalny prezent, który będzie mile widziany niezależnie od okazji. Oferta lubelskich kwiaciarni Euroflorist jest szeroka – do wyboru mamy wspaniałe mieszane wiązanki, kompozycje kwiatowe z kwiatów ciętych lub doniczkowych oraz kosze prezentowe i upominki. Dostarczymy na terenie Lublina i okolic między innymi:
Kwiaty to przede wszystkim symbol naszej pamięci. Z naszymi podziękowalnymi bukietami przekażesz komuś swoją wdzięczność, przeprosinowymi wyrazisz skruchę, a kocham i tęsknię powiesz jedną z miłosnych wiązanek kwiatowych z różami. Nie zawsze mamy okazję być z bliskimi w ważnych dla nich momentach. Dzielące odległości utrudniają wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych dat. Wybierając bukiet z dostawą, możemy sprawić komuś przyjemność kwiatowym upominkiem, niezależnie od tego czy kwiaty do Lublina wysyłamy z innego miasta w Polsce, czy z zagranicy.

Kwiaciarnia wysyłkowa Lublin – jak to działa?

Zamówienie na kwiaty z dostawą w Lublinie złożyć można przez telefon lub komputer. Wybrać możecie jeden z bukietów, wybierając jeden z dostępnych rozmiarów oraz ewentualne dodatki do bukietu, tj. czekoladki. Potem, podać należy poprawny adres odbiorcy, numer telefonu oraz wybraną datę dostarczenia bukietu. Następnie pozostaje już tylko dokonać płatności, by zamówienie przyjęte zostało do realizacji.

Anonimowa dostawa kwiatów Lublin

W polu na dodatkowe życzenia dopisać można wiadomość do bilecika. Jeśli pozostawisz pole na życzenia puste — zamówienie zostanie dostarczone anonimowo, a odbiorca bukietu nie dowie się, kim był nadawca. Zamówienie zostaje przekazane w czasie rzeczywistym do kwiaciarni położonej najbliżej wskazanego adresu dostawy.
Wyślij kwiaty Lublin

Euroflorist Lublin - Dlaczego my?

Najlepsze lubelskie kwiaciarnie
Najlepsze Kwiaciarnie w Lublinie
 
Szybka dostawa kwiatów Lublin
Szybka dostawa
 
Zawsze świeże kwiaty
Zawsze świeże kwiaty
 
Ponad 25 lat doświadczenia
25+ lat doświadczenia
 


Kwiaciarnia wysyłkowa Lublin — FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie zamawiania kwiatów do Lublina i okolic z pomocą poczty kwiatowej Euroflorist

 W jakich dzielnicach Lublina dostarczacie kwiaty?

Kwiaty i upominki doręczamy na terenie całego miasta, do dzielnic: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

 Czy oferujecie kwiaty i upominki dla klientów biznesowych w Lublinie?

Tak, poza klientami indywidualnymi, obsługujemy także firmy pragnące zamawiać zestawy upominkowe oraz kwiaty dla pracowników i partnerów biznesowych na terenie Lublina - z płatnością na fakturę. Poza dostawą kwiatów do domów, oferujemy także doręczanie kwiatów do biur, urzędów i zakładów pracy. W przypadku zapytań o zamówienia firmowe prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 61 871 16 10.

 Czy oferujecie inne bukiety?

W przypadku spersonalizowanych zamówień zawierających inne ilości i rodzaje kwiatów spoza naszej standardowej oferty, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 Czy oferujecie także dostawę kwiatów doniczkowych do Lublina?

Tak, poza bukietami z kwiatów ciętych, kwiaciarnia internetowa Euroflorist doręcza w Lublinie także kwiaty doniczkowe z dostawą w ten sam dzień. Cena dostawy kwiatów doniczkowych na terenie Lublina jest jednakowa jak cena dostawy bukietów i innych kompozycji. Kwiaty zostaną doręczone osobiście przez naszą lubelską kwiaciarnię partnerską, wraz z ewentualnymi życzeniami lub dodatkami.

By zamówić kwiaty doniczkowe z dostawą na terenie Lublina, sprawdź ofertę dostępną na: Rośliny Doniczkowe

 Czy dostarczacie kwiaty pogrzebowe w Lublinie?

Tak, poza okolicznościowymi bukietami, kwiaciarnia wysyłkowa Euroflorist oferuje także dostawę kwiatów i różnego rodzaju kompozycji pogrzebowych. Wszystkie kwiaty na pogrzeb lub cmentarz doręczone zostaną przez najlepsze kwiaciarnie w Lublinie.

By zamówić kwiaty pogrzebowe z dostawą w Lublinie online, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Kwiaty na pogrzeb.

 

Bukiet
Nie wiesz, który bukiet wybrać?

Gdy nie wiesz, który bukiet wysłać, zaufaj najlepszym lubelskim kwiaciarniom. Zamów bukiet "Wybór Florysty - Kolorowy".

Wybierając tę opcję, masz pewność, że otrzymasz pięknie skomponowaną wiązankę wykonaną z dodatkiem najpiękniejszych sezonowych kwiatów, do wybranej przez Ciebie kwoty bukietu.

Wyślij "Wybór Florysty" do Lublina Dostawa kwiatów w województwie lubelskim

Poza Lublinem, nasza kwiatowa poczta Euroflorist dociera także do innych miast w województwie lubelskim: Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki, Poniatowa, Opole Lubelskie, Bełżyce, Terespol, Szczebrzeszyn, Bychawa, Rejowiec Fabryczny, Nałęczów, Tarnogród, Kock, Zwierzyniec, Krasnobród, Piaski, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski, Annopol, Józefów, Lubycza Królewska, Łaszczów, Ostrów Lubelski, Tyszowce, Rejowiec, Izbica, Kamionka, Urzędów, Modliborzyce, Frampol, Siedliszcze, Goraj, Józefów nad Wisłą. 

oraz w innych miastach Polski: WarszawieKrakowiePoznaniuWrocławiu, KatowicachŁodziGdańsku i Szczecinie.

 

 
// Forces channel selection