Wyślij kwiaty do Niemiec

Wysyłka kwiatów do Niemiec — to prostsze niż myślisz. Chciałbyś wysłać bukiet do Berlina, Hamburga, Monachium, Düsseldorfu bądź mniejszych miejscowości w Niemczech? Nie ma problemu — kwiatowa poczta Euroflorist doręczy wybrany bukiet lub wiązankę na terenie całego kraju. Zamów kwiaty do Niemiec przez internet i całkowicie po polsku.

W przypadku przesyłek do Niemiec, jeżeli imię i nazwisko adresata kwiatów różni się od nazwiska podanego na drzwiach lub domofonie - prosimy o podanie tych danych w instrukcjach specjalnych do zamówienia.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Jak wysłać kwiaty do Niemiec tanio i szybko?

Chciałbyś zaskoczyć kogoś mieszkającego w Berlinie lub innym mieście Niemiec bukietem imieninowych albo urodzinowych kwiatów, bądź przekazać wiązankę pogrzebową na ostatnie pożegnanie? Nic prostszego: Wybierz kwiatową kompozycję z naszej oferty dostawy kwiatów do Niemiec. Nie musisz znać języka niemieckiego. Złóż zamówienie po polsku, a my zajmiemy się resztą.

Bukiet z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski

Od ponad 25 łączymy przyjaciół, bliskich i partnerów biznesowych z Niemiec i Polski. Przesyłamy kwiaty z Polski do Niemiec, ale także z Niemiec do Polski. 
Dostarczamy kwiaty nie tylko do większych miast w Bawarii, Berlinie, Brandenburgii, Nadrenii czy Saksonii, ale także do mniejszych miejscowości na terenie kraju.

Ile kosztuje wiązanka pogrzebowa w Niemczech?

Wiązanki pogrzebowe do położenia na grobie lub trumnie, podłużne lub w formie łezki (tzw. "trauwergesteck") to koszt od około 280 zł + dostawa. Mniejsze, symboliczne bukiety pogrzebowe ("trauerstrauss") to koszt od około 210 zł + dostawa.

Ile kosztuje wieniec pogrzebowy w Niemczech?

Okrągły wieniec pogrzebowy po niemiecku to "trauerkranz". Taki okrągły wieniec pogrzebowy z dostawą w Niemczech to koszt od około 180 euro - 800 zł + dostawa. Okrągłe wieńce w naszej ofercie do Niemiec dostępne są w trzech kolorach i trzech rozmiarach.

Polecany bukiet do Niemiec - “Wybór Florysty”

W Niemczech nasza kwiatowa poczta Euroflorist doręcza kwiaty na różne okazje, w tym wyjątkowe dni w niemieckim kalendarzu, takie jak niemiecki Dzień Matki, który w przeciwności do Polski, świętuje się w drugą niedzielę maja. 
Oferta kwiatów z dostawą do Niemiec różni się od polskiej. Inne są też lokalne trendy i dostępność kwiatów. Jeśli nie wiesz, na który bukiet się zdecydować, zaufaj lokalnym niemieckim florystom — wybierz opcję “Wybór Florysty”. Skomponują oni bukiet do wybranej ceny, według lokalnych trendów i z najpiękniejszych lokalnie dostępnych w danym rejonie kwiatów.

Wysyłka kwiatów do Niemiec online

Euroflorist Polska należy do największej sieci (ponad 9700) kwiaciarni w Europie i jest członkiem organizacji koordynującej międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata. Zlecenie złożone po polsku zostanie przetłumaczone i przekazane najlepszej kwiaciarni partnerskiej w danym mieście i rejonie Niemiec, a kompozycja zostanie przygotowana przez lokalnych florystów. W ten sposób, dzięki kwiatowej poczcie Euroflorist podarować możesz niemieckim bliskim i partnerom biznesowym najświeższe kwiaty, bez względu na to jak duży dzieli was dystans.

// Forces channel selection