Kwiaciarnia Internetowa Katowice

Zamów kwiaty do Katowic przez internet — gdziekolwiek jesteś i o wygodnej dla Ciebie porze. Nasz katowicki kurier kwiatowy dostarczy wybrany bukiet nawet tego samego dnia. Internetowa poczta kwiatowa Euroflorist to wygoda internetowego sklepu oferującego bezpieczne płatności i błyskawicznie szybkie zamówienie, wraz z jakością gwarantowaną przez lokalne kwiaciarnie.

Kwiaty z dostawą w Katowicach nawet w ten sam dzień

Bukiety z darmową dostawą

Prezenty z dostawą w Katowicach

Wszystkie dzielnice oraz okolice Katowic

Bukiety, kwiaty w pudełku i różnorodne kwiatowe kompozycje doręczamy na terenie całego miasta, do dzielnic i na osiedla: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego - Muchowiec, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie.

 

poczta kwiatowa Euroflorist Katowice
Wyślij róże do Katowic

"Odległość znaczy tak mało, gdy ktoś znaczy tak wiele…"

Od ponad 25 lat łączymy bliskich, którzy są daleko, pomagając ich wyrazić miłość i tęsknotę na odległość. Powiedz "kocham" kwiatami i wyślij piękne róże z dostawą w Katowicach nawet tego samego dnia.

Zamów róże do Katowic

Bukiety na zamówienie online?

Bukiety kwiatów to uniwersalny prezent, który będzie mile widziany niezależnie od okazji. Oferta katowickich kwiaciarni Euroflorist jest szeroka – do wyboru mamy wspaniałe mieszane wiązanki, kompozycje kwiatowe z kwiatów ciętych lub doniczkowych oraz upominki. Dostarczymy na terenie Katowic i okolic między innymi:
Kwiaty to przede wszystkim symbol naszej pamięci. Z naszymi podziękowalnymi bukietami przekażesz komuś swoją wdzięczność, przeprosinowymi wyrazisz skruchę, a kocham i tęsknię powiesz jedną z miłosnych wiązanek kwiatowych z różami. Nie zawsze mamy okazję być z bliskimi w ważnych dla nich momentach. Dzielące odległości utrudniają wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych dat. Wybierając bukiet z dostawą, możemy sprawić komuś przyjemność kwiecistym upominkiem, niezależnie od tego czy kwiaty do Katowic wysyłamy z innego miasta w Polsce, czy z zagranicy.

Kwiaciarnia wysyłkowa Katowice – jak to działa?

Zamówienie na kwiaty z dostawą w Katowicach złożyć można przez telefon lub komputer. Wybrać możecie jeden z bukietów, wybierając jeden z dostępnych rozmiarów oraz ewentualne dodatki do bukietu, tj. czekoladki. Potem, podać należy poprawny adres odbiorcy, numer telefonu oraz wybraną datę dostarczenia bukietu. Następnie pozostaje już tylko dokonać płatności, by zamówienie przyjęte zostało do realizacji.

Anonimowa dostawa kwiatów Katowice

W polu na dodatkowe życzenia dopisać można wiadomość do bilecika. Jeśli pozostawisz pole na życzenia puste — zamówienie zostanie dostarczone anonimowo, a odbiorca bukietu nie dowie się, kim był nadawca. Zamówienie zostaje przekazane w czasie rzeczywistym do kwiaciarni położonej najbliżej adresu dostawy.
Wyślij kwiaty Katowice

Euroflorist Katowice - Dlaczego my?

Najlepsze kwiaciarnie Katowice
Najlepsze Kwiaciarnie w Katowicach
 
Szybka dostawa kwiatów Katowice
Szybka dostawa w Katowicach
 
Zawsze świeże kwiaty
Zawsze świeże kwiaty
 
Ponad 25 lat doświadczenia
25+ lat doświadczenia
 


Kwiaciarnia wysyłkowa Katowice — FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie zamawiania kwiatów do Katowic i okolic z pomocą kwiaciarni internetowej Euroflorist

 W jakich dzielnicach Katowic dostarczacie kwiaty?

Dostarczamy bukiety do wszystkich dzielnic i osiedli: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego - Muchowiec, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie.

 Czy oferujecie kwiaty i upominki dla klientów biznesowych w Katowicach?

Tak, poza klientami indywidualnymi, obsługujemy także firmy pragnące zamawiać zestawy upominkowe oraz kwiaty dla pracowników i partnerów biznesowych w Katowicach - z płatnością na fakturę. Poza dostawą kwiatów do domu oferujemy także doręczanie kwiatów do biur i miejsc pracy. W przypadku zapytań o zamówienia firmowe prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 61 871 16 10.

 Czy oferujecie inne bukiety?

W przypadku spersonalizowanych zamówień zawierających inne ilości i rodzaje kwiatów spoza naszej standardowej oferty, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 Czy oferujecie dostawę kwiatów doniczkowych do Katowic?

Tak, poza bukietami z kwiatów ciętych, kwiaciarnia internetowa Euroflorist doręcza w Katowicach także kwiaty doniczkowe z dostawą w ten sam dzień. Cena dostawy kwiatów doniczkowych na terenie Katowic jest jednakowa jak bukietów i innych kompozycji. Kwiaty zostaną doręczone osobiście przez naszą katowicką kwiaciarnię partnerską, wraz z ewentualnymi życzeniami lub dodatkami.

By zamówić kwiaty doniczkowe z dostawą na terenie Katowic, sprawdź ofertę dostępną na: Rośliny Doniczkowe

 Czy dostarczacie kwiaty pogrzebowe w Katowicach?

Tak, poza okolicznościowymi bukietami, kwiaciarnia wysyłkowa Euroflorist oferuje także dostawę kwiatów i różnego rodzaju kompozycji pogrzebowych do Katowic. Wszystkie kwiaty na pogrzeb lub cmentarz doręczone zostaną przez naszą zaufaną i doświadczoną kwiaciarnię partnerską w Katowicach.

By zamówić kwiaty pogrzebowe z dostawą w Katowicach online, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Kwiaty na pogrzeb.Bukiet Florysty
Nie wiesz, który bukiet wybrać?

Gdy nie wiesz, który bukiet wybrać, zaufaj najlepszym katowickim kwiaciarniom. Zamów bukiet "Wybór Florysty - Kolorowy".

Wybierając tę opcję, masz pewność, że otrzymasz pięknie skomponowaną wiązankę wykonaną z dodatkiem najpiękniejszych sezonowych kwiatów, do wybranej przez Ciebie kwoty bukietu.

Wyślij "Wybór Florysty"

 

Dostawa kwiatów w województwie śląskim

Nasza kwiatowa poczta Euroflorist dociera także do innych miast w województwie śląskim: Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Koniecpol, Szczyrk, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki, Ogrodzieniec, Szczekociny, Strumień, Toszek, Wilamowice, Olsztyn, Koziegłowy, Krzanowice, Pilica, Sośnicowice.  

Zobacz także ofertę dostawy kwiatów z najlepszych kwiaciarni wysyłkowych w innych miastach Polski:
WarszawieKrakowiePoznaniuWrocławiu
KatowicachŁodziGdańskuLublinie i Szczecinie.

 
// Forces channel selection