Kwiaciarnia Internetowa Łódź

Zamów kwiaty do Łodzi przez internet — gdziekolwiek jesteś i o wygodnej dla Ciebie porze. Nasz łódzki kurier kwiatowy dostarczy wybrany bukiet nawet tego samego dnia. Internetowa poczta kwiatowa Euroflorist to wygoda internetowego sklepu oferującego bezpieczne płatności i błyskawicznie szybkie zamówienie, wraz z jakością gwarantowaną przez lokalne kwiaciarnie.

Kwiaty z dostawą w Łodzi nawet w ten sam dzień

Bukiety z darmową dostawą

Prezenty z dostawą w Łodzi

 

Wszystkie dzielnice oraz okolice Łodzi

Bukiety, flower boxy i najpiękniejsze kwiatowe kompozycje doręczamy na terenie całego miasta, do dzielnic Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew i na łódzkie osiedla: Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna, Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki-Sikawa-Podgórze, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33, Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Górna, Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno, Polesie, Osiedle im. Józefa , Montwiłła-Mireckiego, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Retkinia Zachód-Smulsko, Stare Polesie, Zdrowie-Mania, Złotno.

 

poczta kwiatowa Euroflorist Łódź
Wyślij róże do Łodzi

"Odległość znaczy tak mało, gdy ktoś znaczy tak wiele…"

Od ponad 25 lat łączymy bliskich, którzy są daleko, pomagając ich wyrazić miłość i tęsknotę na odległość. Powiedz "kocham" lub "tęsknię" kwiatami i wyślij piękne róże z dostawą w Łodzi nawet tego samego dnia.

Wyślij róże do Łodzi

 

Bukiety na zamówienie online?

Bukiety kwiatów to uniwersalny prezent, który będzie mile widziany niezależnie od okazji. Oferta łódzkich kwiaciarni Euroflorist jest szeroka – do wyboru mamy wspaniałe mieszane wiązanki, kompozycje kwiatowe z kwiatów ciętych lub doniczkowych oraz upominki. Dostarczymy na terenie Łodzi i okolic między innymi:
Kwiaty to przede wszystkim symbol naszej pamięci. Z naszymi podziękowalnymi bukietami przekażesz komuś swoją wdzięczność, przeprosinowymi wyrazisz skruchę, a "kocham i tęsknię" powiesz jedną z miłosnych wiązanek kwiatowych z różami. Nie zawsze mamy okazję być z bliskimi w ważnych dla nich momentach. Dzielące odległości utrudniają wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych dat. Wybierając bukiet z dostawą, możemy sprawić komuś przyjemność kwiecistym upominkiem, niezależnie od tego czy kwiaty do Łodzi wysyłamy z innego miasta w Polsce, czy z zagranicy.

Kwiaciarnia wysyłkowa Łódź – jak to działa?

Zamówienie na kwiaty z dostawą w Łodzi złożyć można przez telefon lub komputer. Wybrać możecie jeden z bukietów, wybierając jeden z dostępnych rozmiarów oraz ewentualne dodatki do bukietu, tj. czekoladki. Potem, podać należy poprawny adres odbiorcy, numer telefonu oraz wybraną datę dostarczenia bukietu. Następnie pozostaje już tylko dokonać płatności, by zamówienie przyjęte zostało do realizacji.

Anonimowa dostawa kwiatów Łódź

W polu na dodatkowe życzenia dopisać można wiadomość do bilecika. Jeśli pozostawisz pole na życzenia puste — zamówienie zostanie dostarczone anonimowo, a odbiorca bukietu nie dowie się, kim był nadawca. Zamówienie zostaje przekazane w czasie rzeczywistym do kwiaciarni położonej najbliżej wskazanego adresu dostawy.
Wyślij kwiaty Łódź

Euroflorist Łodź - Dlaczego my?

Najlepsze kwiaciarnie Łodź
Najlepsze Kwiaciarnie w Łodzi
 
Szybka dostawa kwiatów Łodź
Szybka dostawa w Łodzi
 
Zawsze świeże kwiaty
Zawsze świeże kwiaty
 
Ponad 25 lat doświadczenia
25+ lat doświadczenia
 


Kwiaciarnia wysyłkowa Łódź — FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie zamawiania kwiatów do Łodzi i okolic z pomocą poczty kwiatowej Euroflorist

 W jakich dzielnicach Łodzi dostarczacie kwiaty?

Oferujemy wysyłkę kwiatów na terenie całego miasta, do dzielnic Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew i na łódzkie osiedla: Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna, Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki-Sikawa-Podgórze, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33, Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Górna, Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno, Polesie, Osiedle im. Józefa , Montwiłła-Mireckiego, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Retkinia Zachód-Smulsko, Stare Polesie, Zdrowie-Mania, Złotno.

 Czy oferujecie kwiaty i upominki dla klientów biznesowych w Łodzi?

Tak, poza klientami indywidualnymi, obsługujemy także firmy pragnące zamawiać zestawy upominkowe oraz kwiaty dla pracowników i partnerów biznesowych na terenie Łodzi - z płatnością na fakturę. Poza dostawą kwiatów do domu, oferujemy także wysyłkę kwiatów do biur i zakładów pracy. W przypadku zapytań o zamówienia firmowe prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 61 871 16 10.

 Czy doręczacie też inne bukiety?

W przypadku spersonalizowanych zamówień zawierających inne ilości i rodzaje kwiatów spoza naszej standardowej oferty, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 Czy oferujecie dostawę kwiatów doniczkowych do Łodzi?

Tak, poza bukietami z kwiatów ciętych, kwiaciarnia internetowa Euroflorist doręcza w Łodzi także kwiaty doniczkowe z dostawą w ten sam dzień. Cena dostawy kwiatów doniczkowych na terenie Łodzi jest jednakowa jak bukietów i innych kompozycji. Kwiaty zostaną doręczone osobiście przez zaufaną łódzką kwiaciarnię partnerską, wraz z ewentualnymi życzeniami lub dodatkami.

By zamówić kwiaty doniczkowe z dostawą do Łodzi, sprawdź ofertę dostępną na: Rośliny Doniczkowe

 Czy dostarczacie kwiaty na pogrzeb w Łodzi?

Tak, poza okolicznościowymi bukietami, kwiaciarnia wysyłkowa Euroflorist Łódź oferuje także dostawę kwiatów i różnego rodzaju kompozycji pogrzebowych. Wszystkie kwiaty na pogrzeb lub cmentarz doręczone zostaną przez naszą zaufaną i doświadczoną kwiaciarnię partnerską w Łodzi.

By zamówić kwiaty pogrzebowe z dostawą w Łodzi online, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Kwiaty na pogrzeb.Bukiet Florysty
Nie wiesz, który bukiet wybrać?

Gdy nie wiesz, który bukiet wybrać, zaufaj najlepszym łódzkim kwiaciarniom. Zamów bukiet "Wybór Florysty - Kolorowy".

Otrzymasz pięknie skomponowaną wiązankę wykonaną z dodatkiem najpiękniejszych sezonowych kwiatów, do wybranej przez Ciebie kwoty bukietu.

Wyślij "Wybór Florysty"


Dostawa kwiatów w województwie łódzkim

Poza Łodzią, nasza kwiatowa poczta Euroflorist dociera także do innych miast w województwie łódzkim: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek, Lutomiersk, Bolimów.

Kwiaty z dostawą w innych miastach Polski:
WarszawieKrakowiePoznaniuWrocławiu
Katowicach, GdańskuLublinie i Szczecinie.

 

 
// Forces channel selection