Coś dla taty - pomysły na niebanalne prezenty dla taty [2024]

Imieniny taty, jego urodziny, podziękowanie, awans, celebracja innego osiągnięcia, Dzień Ojca, czy po prostu bez okazji- każdy dzień jest dobry, by uszczęśliwić i docenić tatę miłym gestem lub wyrazić wdzięczność...

Dobrą okazją by podziękować tacie prezentem jest zwłaszcza Dzień Ojca, choć w Polsce wciąż pozostaje w cieniu majowego Dnia Mamy. Potwierdzają to statystyki — liczby wysłanych na 23 czerwca bukietów i prezentów nie porównują się do tych dostarczonych na Dzień Matki. W 2021, 23 czerwca (Dzień Ojca w Polsce) dostarczyliśmy aż dwudziestokrotnie mniej przesyłek niż 26 maja (Dzień Matki) tego samego roku. Podobnie wyglądała sytuacja w 2020 - w ich dniu, kwiaty i prezenty z naszego sklepu otrzymało piętnastokrotnie więcej matek niż ojców.

Dlaczego więc częściej pamiętamy o naszych mamach i czy musi tak być? Wierzymy, że nie! Stąd też nasza akcja-inspiracja pod tytułem “Coś dla taty”, w której chcielibyśmy przedstawić nasze najbardziej polecane pomysły na niebanalne prezenty, z których łatwo ułożyć kompletny, piękny i przydatny zestaw z dostawą do rąk taty.

Czasami problemem jest fakt, że nie wiemy, co kupić tacie, który “wszytko ma”. Tymczasem, ciekawe i praktyczne zestawy prezentowe bardzo łatwo skomponować i zamówić online. 

 

pomysł na Dzień Ojca

 
 

 
 

 

 

Zestawy prezentowe dla taty — pomysły

 

Przede wszystkim — kwiaty!

Najpiękniejszym elementem każdego zestawu upominkowego jest... bukiet świeżych kwiatów. Do naszej stylizowanej sesji na Dzień Ojca wybraliśmy trzy czerwcowe bukiety, w tym bestseller na Dzień Ojca — niebiesko-fioletowy bukiet "Niebo".

 

 
Bukiet czerwiec

 

 

Fioletowy bukiet dla taty

 
Bukiet biały i bukiet niebieski czerwiec

 

Nikt nie powiedział, że bukiet dla taty nie może być kolorowy, lecz nam wyjątkowo spodobało się zestawienie ciemniejszych lub niebieskich zestawów prezentowych z fioletem, zwłaszcza gdy umieściliśmy go w czarnym wazonie. Inne bukiety w barwach fioletu i błękitu to:

 

Co dla taty poza bukietem? Jako poczta upominkowo-kwiatowa, jesteśmy w stanie doręczyć zestawy składające się z kwiatów i prezentów, kwiatów i wypieków, prezentów i wypieków, wypieków i trunku — możliwości jest naprawdę wiele. W naszej sesji inspiracyjnej wykorzystaliśmy następujące produkty:

 

Skomponowane razem stworzą efektowne zestawy prezentowe dla taty. 


Tort + prezent + kwiaty dla taty

 

Tort dla Taty

Najlepsze prezenty dla ojca

 

Bestseller często wybierany jako prezent dla mężczyzny to Kosz Konesera.

 

Luksusowy kosz upominkowy z winem

Zestaw z winem dla taty

Kosz Konesera to solidny i duży rozmiarem zestaw najlepszych słodyczy wraz z butelką wytrawnego wina. Taki prezent na pewno zrobi wrażenie!

 

Podobne kosze, jednak bez alkoholu to:

 

Gdzieś pomiędzy symbolicznym koszykiem poniżej 100 zł i eleganckim, luksusowym koszem jest też duży wybór zestawów dla taty dostępnych poniżej 200 zł. Naszym ulubionym zestawem w tej kategorii jest kosz "Dla Niego":

 

Fajny prezent dla taty

Tani zestaw prezentowy Dzien Ojca

 

 

Pomysł na prezent dla taty, który kocha whisky

Dla ojców lubujących się w whisky i mocniejsze trunki mamy trzy propozycje:

 
 

Whisky dla taty na prezenty

 
 
whisky Jack Daniels zestaw prezentowy dla taty

 

 

Pomysł na prezent dla taty-kawosza

Nasze zestawy to nie tylko prezenty z alkoholem. Jeśli wolelibyście podarować tacie kawę lub herbatę, polecamy:

 

Zestaw z kawą prezent

Zestaw herbat na prezent


Pomysł na prezent dla diabetyka — bez słodyczy

Mamy też pomysły na prezent dla taty, który nie przepada, lub nie może jeść słodyczy.

 

A skoro o zestawach z winem mowa...

 

Prezent na Dzień Ojca — coś do jego piwniczki z winem

Jeśli ulubionym alkoholem twojego taty jest wino, polecamy zwłaszcza zestaw "Trzech Win": 

 

Zestaw win na prezent dla ojca

Zestaw prezentowy dobre wino

 

Z bukietem kwiatów pięknie prezentować się będzie jednak także jedna butelka ulubionego wina taty:

 

Pomysł na coś wyjątkowego na Dzień Ojca?

Sugerowane przez nas pomysły na prezent dla taty dostępne są przez cały rok. Spiszą się na święta, urodziny, imieniny oraz Dzień Ojca. Jeśli jednak na Dzień Ojca chciałyście kupić tacie coś innego niż na inne okazje, dobrym pomysłem na dodanie nutki wyjątkowości może być jednak dodanie do prezentu kwiatów dostępnych sezonowo.

23 czerwca to czas, w którym w kwiaciarniach znaleźć można przepiękne i radosne bukiety ze słonecznikami. Jeśli twój tata lubi te kwiaty lub kolor żółty, warto zamówić bukiet zawierający dokładnie te kwiaty:

 
 

Słoneczniki bukiet online

 
 
jakie wino do bukietu

 

 

 

A do zestawu — najszczersze życzenia! 

Żaden zestaw na Dzień Ojca nie będzie kompletny bez... życzeń! Częścią skomponowanego zestawu dla taty powinna też być kartka lub laurka (diy) z najlepszymi i najszczerszymi życzeniami. Te, znajdziecie tutaj:

 
 

 

Mamy nadzieję, że podobały się wam nasze inspiracje, i pomogły wam zdecydować co kupić na prezent dla taty Dzień Ojca lub inną wyjątkową okazję. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi pozostałymi prezentami:

 

 

// Forces channel selection