O firmie Euroflorist

 

Największa sieć kwiaciarni
w Europie

Euroflorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. Euroflorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarni na całym świecie.

 
sieć kwiaciarni Euroflorist
25 lat w Polsce

Firma Euroflorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa na podstawie doświadczenia skandynawskiej sieci Euroflorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom. W Polsce z Euroflorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie Euroflorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

Najnowsze doniesienia
2021

W 2021 Konsorcjum inwestorów Euroflorist 2.0 AB nabyło wspólnie 100% akcji Euroflorist. Stanowisko dyrektora generalnego objął Magnus Silfverberg, zastępując Per Lindsjö. Pod kierownictwem Pera Lindsjö firma Euroflorist z powodzeniem zbudowała rozwijającą się i dochodową firmę. Konsorcjum inwestorów będzie inwestować w biznes w perspektywie długoterminowej z ambicją stworzenia jeszcze lepszej firmy.

Profesjonalna Obsługa Klienta

Aby ułatwić naszym klientom wysyłanie kwiatów, Euroflorist stworzyło Kwiaciarnię Internetową www.euroflorist.pl. Dzięki niej mogą Państwo wysłać kwiaty przez internet. Zamówienie jest realizowane w mniej niż 24 godziny przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości kwiatów i terminowości doręczenia. Kwiaty mogą Państwo wysłać również przez telefon lub z lokalnej kwiaciarni Euroflorist w całej Polsce. Więcej informacji na temat sposobów składania zamówienia znajdą Państwo w sekcji Pomoc lub za pośrednictwem czatu.

#zostańwdomuKwiaty dla firmUpominki i prezentyBukiety kwiatów