O nas - Kwiaciarnia Euroflorist Polska

 

Zawsze jest powód, by podarować kwiaty...


Kwiaty mają prawdziwą moc.

Kwiaty pomagają wyrazić tęsknotę, wdzięczność, skruchę, złożyć kondolencje lub życzenia prosto z serca. Kwiaty mogą poprawić nastrój w szary dzień i pomagają przekazać uczucia, których nie potrafimy czasem wyrazić słowami... My natomiast sprawiamy, by kwiaty i związane z nimi emocje były zawsze na wyciągnięcie ręki. 
W Euroflorist każdą emocję, każdy powód, każdą chwilę uczcimy odpowiednim bukietem!

A Ty — z jakiego powodu wysyłasz kwiaty?

 

Kwiaciarnia Euroflorist - powstanie
Największa sieć kwiaciarni w Europie

Kwiaciarnia Euroflorist została założona w 1982 roku w Szwecji i była pierwszą internetową firmą umożliwiającą międzynarodową wysyłkę kwiatów. Dziś doręczamy na świecie ponad 3 miliony bukietów rocznie.

Euroflorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. Euroflorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarniami na całym świecie.

sieć kwiaciarni Euroflorist
Kwiaciarnia działająca w Polsce od ponad 25 lat

Kwiaciarnia Euroflorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa na podstawie doświadczenia skandynawskiej sieci Euroflorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom. W Polsce z Euroflorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie Euroflorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

Kwiaciarnia zmieniająca się dla Was
Kwiaciarnia zmieniająca się dla Was

W 2021 Konsorcjum inwestorów Euroflorist 2.0 AB nabyło wspólnie 100% akcji Euroflorist. Stanowisko dyrektora generalnego objął Magnus Silfverberg, zastępując Per Lindsjö. Pod kierownictwem Pera Lindsjö firma Euroflorist z powodzeniem zbudowała rozwijającą się i dochodową firmę. Konsorcjum inwestorów będzie inwestować w biznes w perspektywie długoterminowej z ambicją stworzenia jeszcze lepszej firmy.

Oferta naszej kwiaciarni

Poszukujesz kwiecistej niespodzianki dla bliskiej osoby, czy partnera biznesowego? Euroflorist to szeroki wybór bukietów i upominków na każdy budżet i okazję.

Nasze bukietyKwiaty dla firmUpominki i prezenty
// Forces channel selection