Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Co napisać na kartce, laurce lub bileciku do bukietu dla babci i dziadka? Oto nasz poradnik jak zredagować życzenia prosto z serca oraz gotowe wzory życzeń i cytatów dla kochanych dziadków.  

Najpiękniejsze i wzruszające zyczenia na Dzień Babci i Dziadka

 

Spis Treści:

 1. Poradnik: Jak zredagować własne życzenia dla babci i dziadka
 2. Gotowe życzenia dla babci i dziadka (wspólne)
 3. Gotowe życzenia dla babci
 4. Gotowe życzenia dla dziadka
 5. Cytaty dla babci i dziadka

 

Najpiękniejsze życzenia dla babci i dziadka to...

Najpiękniejsze, czyli jakie? Naszym zdaniem, najpiękniejsze na Dzień Babci i Dziadka są autentyczne i napisane przez siebie życzenia. Nie chodzi nam tu o skopiowane z internetu gotowe teksty lub wierszyki, ale własne życzenia prosto z serca. Choć na pewno te napisać najtrudniej – warto.

Oto pomysły na to, jak zredagować własne życzenia prosto z serca:

 1. Przypomnij sobie najpiękniejsze życzenia, jakie dostałeś w życiu. Jakie to były życzenia? Co zawierały? Jakie wzbudziły w Tobie uczucia? 
 2. Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie nazywałeś swoją babcię i dziadka? Może był jakiś zwrot, który warto przypomnieć?
 3. Podziękuj za to, co babcia lub dziadek ci przekazali i czego cię nauczyli.
 4. Nawiąż do pięknego momentu, którego doświadczyliście razem. Wspólne pieczenie ciast z babcią, wyprawy na lody, opowieści przed snem, niezapomniane wycieczki z dziadkiem, oraz wasze sekrety, które ukrywaliście przed rodzicami — to tylko przykłady niektórych z nich.
 5. Przypomnij gafę lub śmieszną sytuację z dzieciństwa, która przytrafiła ci się z babcią lub dziadkiem
 6. Użyj motta lub zwrotu, który często powtarzają babcia i dziadek
 7. Nie bój się użyć słowa "kocham!"
 8. Do kartki lub życzeń dodaj stare, lecz bezcenne wspólne zdjęcie z babcią lub dziadkiem.

Takie własnoręcznie napisane życzenia dla babci i dziadka mogą, ale nie muszą być długie. Wspomnienia zrobią swoje i nawet najkrótsze, lecz najszczersze życzenia prosto z serca mogą wzruszyć naszych ukochanych dziadków. 

Wyślij bukiet dla babci i dziadka


Gotowe życzenia dla babci i dziadka

Jeśli jednak pisanie nie jest Waszą mocną stroną i szukacie gotowych życzeń dla babci i dziadka, które moglibyście wpisać do kartki lub laurki, poniżej kilka przykładów niebanalnych życzeń dla babci i dziadka. Zobacz także: Wzory laurek na Dzień Babci i Dziadka

 

Łączone życzenia dla babci i dziadka

Czego można życzyć zarówno babci, jak i dziadkowi?

- stu lat

- zdrowia

- szczęścia

- pomyślności

- wytrwałości i siły

- miłości

- energii

- zadowolenia z życia

- zadowolenia z dzieci i wnuków

- braku zmartwień, trosk

- wielu powodów do radości

- wspaniałych ludzi wokół

- satysfakcji z...

- spokoju i odrobiny wytchnienia

- radości / samych radosnych chwil

- uśmiechu na twarzy / abyście zawsze byli uśmiechnięci

- humoru

- dobrego samopoczucia

- pogody ducha

- samych miłych dni

- błogosławieństwa Bożego

 

 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

***

Kochani Dziadkowie, życzę Wam dzisiaj tyle miłości i radości, ile sami dajecie nam każdego dnia...

***

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co najpiękniejsze oraz dziękujemy Wam za troskę, ciepło i miłość.

***

Kochana Babciu, Kochany Dziadku, 

W dniu Waszego święta życzę Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia oraz abyście byli zdrowi i szczęśliwi.

***

Droga Babciu i Dziadku, z okazji Waszego święta życzę Wam dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, miłości, oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

***

Kochana Babciu i Dziadku, życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii i pociechy z wnuków.

***

Sprawiliście, że moje dzieciństwo było kolorowe i szczęśliwe. Dziękuję za wszystko i przesyłam najszczersze życzenia zdrowia, miłości, pomyślności oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

 

Bukiety z dostawą w Dniu Babci

Gotowe życzenia dla babci na Dzień Babci

Czego życzyć można ukochanej babci? Oto gotowe, krótkie życzenia dla babci:

 

Kochana Babciu, z okazji Twojego Święta, życzymy Ci wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

***
Kochana Babciu, życzę Ci dziś tyle miłości i radości, ile sama dajesz nam każdego dnia...

***

Twoje święto to wspaniała okazja, by przypomnieć Ci, jak bardzo Cię kochamy... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci!

***

Kochana Babciu, życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze oraz dziękuję za troskę, ciepło i miłość.

***

Droga Babciu, z okazji Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, miłości, pociechy z wnuków, oraz aby każdy dzień przynosił Ci uśmiech i radość.

***

Kochana Babciu, dzięki Tobie mogę podnieść brodę i powitać świat z uśmiechem. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie.

***

Nikt nie ma tak cudownej Babci, jak ja! Kochana Babciu, dziękuję za troskę, ciepło i miłość oraz życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji Twego Święta.

***

Kochana Babciu — jesteś światłem przewodnim w moim życiu i źródłem niekończącej się inspiracji. Dziękuję za to, że zawsze wierzysz we mnie i zachęcasz do realizacji moich marzeń. Kocham Cię!

***

Kochana Babciu, jesteś promieniem słońca w pochmurny dzień. W dniu twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, miłości, braku trosk, oraz aby każdy dzień przynosił Ci uśmiech i radość.

***

Kochana Babciu. Sprawiłaś, że moje dzieciństwo było kolorowe i szczęśliwe. Dziękuję Ci za wszystko! 

***

Najdroższa Babciu, z okazji Twojego święta przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: szczęścia, pomyślności oraz co najważniejsze – dużo zdrowia i energii. Kocham Cię!

***

Najukochańsza Babciu! Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia, pomyślności, braku trosk i uśmiechu na twarzy — nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Kocham Cię!

***

Kochana Babciu, z okazji Twojego Święta wysyłamy Ci najlepsze życzenia oraz moc uścisków. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli dostarczyć je osobiście.

***

Kochana Babciu. Bardzo cieszę się, że jesteś częścią mojego życia i jestem wdzięczny za wszystko, czego mnie nauczyłaś. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i zadowolenia oraz mam nadzieję, że Twój dzień jest tak wspaniały, jak Ty sama!

 

Złóż życzenia na Dzień Babci i Dziadka
Najwspanialszym Dziadkom...

Nie przegap 21 lub 22 stycznia!

Zaskocz ukochaną Babcię lub Dziadka pięknym bukietem kolorowych kwiatów i złóż im najserdeczniejsze życzenia w załączonym bileciku. Niech kwiecista niespodzianka wymaluje na ich twarzy najpiękniejszy z uśmiechów, a życzenia od serca sprawią, że poczują się docenieni...

Wyślij kwiaty z życzeniami


Gotowe życzenia dla dziadka na Dzień Dziadka

Gotowe przykłady życzeń, które złożyć można ukochanemu dziadkowi:

 

Kochany Dziadku, z okazji Twojego Święta, życzymy Ci wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

***
Kochany Dziadku, życzę Ci dziś tyle miłości i radości, ile sam dajesz nam każdego dnia...

***
Twoje święto to wspaniała okazja, by przypomnieć Ci, jak bardzo Cię kochamy... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka!

***

Kochany Dziadku, życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze oraz dziękuję za troskę, ciepło i miłość.

***

Drogi Dziadku, z okazji Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, miłości, pociechy z wnuków, oraz aby każdy dzień przynosił Ci uśmiech i radość.

***

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka dla najbardziej niesamowitego Dziadka w historii! Dużo zdrowia, pomyślności i powodów do radości. Kocham Cię!

***

Kochany Dziadku, z okazji Twojego święta przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: szczęścia, pomyślności oraz co najważniejsze – dużo zdrowia i energii. Kocham Cię!

***

Toast za najlepszego Dziadka dna świecie! Dużo zdrowia, szczęścia, energii i braku zmartwień ukochanemu dziadkowi życzą Wnuki

***

Kochany Dziadku, z okazji Twojego święta przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: szczęścia, pomyślności oraz co najważniejsze – dużo zdrowia i energii. Kocham Cię!

***

Najukochańszy Dziadku! Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia, pomyślności, braku trosk i uśmiechu na twarzy — nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Kocham Cię!

***

Kochany Dziadku, z okazji Twojego Święta wysyłamy Ci najlepsze życzenia oraz moc uścisków. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli dostarczyć je osobiście.

***

Drogi Dziadku! Bardzo cieszę się, że jesteś częścią mojego życia i jestem wdzięczny za wszystko, czego mnie nauczyłeś. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i zadowolenia oraz mam nadzieję, że Twój dzień będzie tak fantastyczny, jak Ty sam!

 

Bukiety z dostawą w Dniu Dziadka

 

Cytaty i sentencje na Dzień Babci i Dziadka

Szukacie cytatów i sentencji, które moglibyście umieścić na laurce dla Babci i Dziadka? Oto kilka z piękniejszych cytatów na tę okazję:

 

„Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię i dziadka.”

“Jeśli nic nie idzie dobrze, zadzwoń do babci.” 

“Babcia jest trochę rodzicem, nauczycielem i najlepszym przyjacielem.”

“Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce.”

 

Oraz z przymrużeniem oka:

 

“Powodem, dla którego wnuki i dziadkowie tak dobrze się dogadują, jest to, że mają wspólnego wroga.” - Sam Levenson 

 
 

 

// Forces channel selection