ŻYCZENIA NA DZIEŃ OJCA

Zastanawiasz się co napisać na bileciku dołączonym do kwiatów? Trudno Ci mówić o swoich uczuciach? A może szukasz pomysłowych życzeń dla Taty? Jeżeli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, sprawdź nasze poniższe propozycje i dołącz je do kwiatów lub upominku dla Taty. Dzięki nim w piękny sposób przekażesz Tacie podziękowania i życzenia w dniu jego święta!

 

Kilka słów od serca

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca! Dużo radości, spełnienia marzeń i pociechy z dzieci. Buziaki!

Kochany Tato, dziękuję Ci za wsparcie, miłość i za te wszystkie rzeczy, których mnie nauczyłeś. Kocham Cię!

Tato, w dniu Twojego święta przesyłamy Ci moc najlepszych życzeń i buziaków. Bądź szczęśliwy i spełniaj swoje marzenia!

Dziś święto Taty, więc przyjmij te kwiaty pełne najlepszych życzeń. Kocham Cię, Tato!

 

 

Życzenia z humorem

Dziś święto obchodzi Najdroższy Tata, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

W dniu dzisiejszym drogi Tatku, zdrowia, szczęścia i dostatku. W życiu samych przyjemności, w duszy niechaj spokój gości.

Świeci słońce, kwitną kwiaty, bo dziś święto taty! Dlatego składam Ci życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i morza miłości!

 

 

Cytaty

Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli. George Herbert

Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość ojca ma się bez zdobywania i bez zasług. Herman Auerbach

Tatuś Muminka tęsknił za swoją rodziną i za swoją werandą. Wydało mu się nagle, że dopiero tam będzie miał tyle przygód i będzie tak wolny, jak powinien być prawdziwy tatuś. Tove Jansson

Każdy może być ojcem, ale trzeba być wyjątkowym, żeby być tatą. Anne Geddes