Dla zmarłego taty na Dzień Ojca, rocznicę śmierci, urodziny


Dzień Ojca jest wyjątkowym dniem. Jednak dla tych, których tata już odszedł, może to być trudne, smutne i emocjonalne święto. Urodziny zmarłego taty, rocznica śmierci lub Dzień Ojca, którego już nie ma, są zwłaszcza trudne, gdy nie możemy odwiedzić jego grobu osobiście.

Przejdź do: Dedykacje i życzenia dla zmarłego taty

Znicz dla kochanego taty 

Jednym z pięknych gestów, jest odwiedzenie grobu naszego zmarłego taty. Przygotowanie pięknych kwiatów na grób to sposób na wyrażenie naszych uczuć i pamięci. Możemy wybrać ulubione kwiaty naszego ojca lub takie, które symbolizują miłość i szacunek.

Istnieje także rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości osobiście odwiedzić grobu taty osobiście — usługa dostawy kwiatów prosto na grób wraz ze zniczem dla kochanego taty.


Wyślij wieniec dla zmarłego taty

Wyślij kwiaty dla taty na cmentarz

Możliwa jest nawet cała usługa opieki nad grobem taty na dystans, która zawiera także kwiaty oraz znicz. 


Kwiaty na grób na Dzień Ojca dostarczone mogą być 23 czerwca lub każdy inny dzień, przez lokalną kwiaciarnię w pobliżu cmentarza. Każdą kompozycję Euroflorist doręczyć można z pięknym zniczem dla taty — w jednym z trzech rozmiarów.

Umieszczenie znicza na grobie ojca w Dniu Ojca jest pięknym gestem upamiętniającym jego obecność i duchową bliskość. Możemy wybrać tradycyjne znicze w różnych kolorach i wzorach, aby stworzyć atmosferę ciepła i zadumy.

Światełko dla taty – w naszym domu


Poza wizytą na cmentarzu lub wysyłką kwiatów ze zniczem możemy znaleźć inne sposoby uczczenia pamięci naszego zmarłego taty. Możemy także zgromadzić się w domu wraz z innymi członkami rodziny lub bliskimi i zapalić światełko pamięci dla taty (świecę lub znicz) w domu, w pobliżu jego fotografii lub osobistych przedmiotów. Stworzy to wzruszającą i refleksyjną atmosferę, a wspominanie wspólnych chwil, historii związanych z tatą i przeglądanie zdjęć doda nam otuchy w tym ciężkim dniu.


Dedykacje, cytaty i życzenia dla zmarłego taty

Oto kilka pięknych dedykacji i życzeń dla zmarłego taty odpowiednich na wszelakie rodzinne okazje i wspomnienia w Dniu (zmarłego) Ojca.


Tato, wciąż nie mogę przyjąć do siebie Twojego odejścia. Tęsknota wciąż przeszywa moje serce, a puste miejsce, które pozostawiłeś, nie daje spokoju.
Pomimo tego, w mojej codziennej tęsknocie znajduję siłę, aby pamiętać o Twojej miłości i opiece. Ślad Twojej obecności jest niezatarty. Twoje rady i lekcje życia stają się teraz skarbem, którym będę się cieszyć przez resztę życia. Kocham Cię zawsze i na zawsze, Tato.

***
Tato, przez długie lata byłeś moim przewodnikiem, moim oparciem i najlepszym przyjacielem. Pomimo Twojego odejścia, jestem wdzięczna/y za każdą daną nam chwilę.
Twoje dziedzictwo trwa we mnie, a Twoja miłość jest siłą, która napędza moje życie. Niech Twoja dusza spoczywa w pokoju, Tato.

***
Wspomnienia o tobie, Tato, są jak piękny film, który odtwarza się w mojej głowie codziennie. Widzę nasze uśmiechnięte twarze, słyszę nasze rozmowy, wspominam Twoje lekcje życia.
W moim sercu, tam, gdzie zawsze będziesz, płonie nieustający płomień Twojej miłości, który nigdy nie zgaśnie.
Twoje ojcowskie rady to skarb, który nieustannie mnie inspiruje i prowadzi przez życie. Niech Twoja dusza spoczywa w pokoju, Tato.

***
Tato, Twoje odejście było dla nas ogromną stratą. Wiemy jednak, że teraz jesteś w lepszym miejscu, wolny od bólu i cierpienia.
W naszych sercach pozostajesz zawsze obecny. Twoja mądrość, Twoja dobroć, Twoje wartości i zasady nadal kształtują nasze życie i inspirują nas do bycia lepszymi. Niech Twoja dusza spoczywa w pokoju, Tato.

***
W Twojej nieobecności nadal czuję Twoją obecność. Twoja droga, Tato, już się zakończyła, ale Twoja mądrość i miłość pozostaną ze mną/z nami na zawsze.

***
Nie masz pojęcia, ile miłości i tęsknoty noszę w swoim sercu za Tobą każdego dnia, Tato.

***
Tato, twoja mądrość i dobroć wciąż mnie prowadzą. Twoja obecność w moim życiu była darem, którego nigdy nie zapomnimy.

***

Tato, choć tęsknota jest bolesna, to wiemy, że Twoje dziedzictwo trwa we mnie i w naszej rodzinie.Nabożeństwo za zmarłego tatę

Osoby religijne mogą też świętować Dzień Ojca, którego już nie ma, uczestnicząc w specjalnych nabożeństwach, mszach lub ceremoniach religijnych. Warto sprawdzić, czy nasza wspólnota nie organizuje w Dniu Ojca specjalnej modlitwy lub wydarzenia dla zmarłych ojców.


 
 


// Forces channel selection