Życzenia z okazji przejścia na emeryturę


Życzenia z okazji przejścia na emeryturę to piękny gest i okazja do wyrażenia uznania za czyjąś wieloletnią pracę i osiągnięcia. Dodatkowo, życzenia dla emeryta mogą przekazać wsparcie emocjonalne oraz podkreślić, że dla naszej bliskiej osoby otwiera się nowy, pełen możliwości etap życia, który warto celebrować.
Oto jak złożyć krótkie, choć piękne życzenia na odejście na emeryturę, które spiszą się pięknie przy bukiecie kwiatów gratulacyjnych.


 Wybierz:
 DLA BLISKICHDLA FIRM –  ZABAWNEPO ANGIELSKU

 

Życzenia na emeryturę — krótkie zwroty


Gratulacje z okazji zasłużonej emerytury!

Gratulacje z okazji przejścia na emeryturę!

Ciesz się każdą chwilą zasłużonej emerytury!

Życzenia na emeryturę — od bliskich

Przejście na emeryturę naszych najbliższych, to moment szczęśliwy dla nich samych oraz dla osób w ich otoczeniu. Oto czego życzyć bliskim w dniu ich zasłużonej emerytury:

Z całego serca gratuluję Ci zasłużonej emerytury!

Niech ten nowy rozdział Twojego życia przyniesie Ci wiele radości, spełnienia marzeń i czasu na realizację wszystkich pasji.

Gratulacje z okazji zasłużonej emerytury! Przez lata oddawałeś się pracy z pasją i zaangażowaniem. Teraz nadszedł czas na odpoczynek i spełnianie marzeń. 

Emerytura — to czas tylko dla Ciebie! Życzę Ci, abyś spełniał swoje marzenia, cieszył się życiem i odkrywał nowe pasje.

Gratulacje! Zasłużyłeś na ten czas dla siebie. Niech czas, który od jutra zyskujesz, będzie pełen pasji, podróży i realizacji marzeń, które zawsze miałeś w sercu. Niech emerytura przyniesie Ci wszystko, czego pragniesz.

Z okazji przejścia na emeryturę życzę Ci wielu szczęśliwych dni, pełnych spokoju i radości. To czas, kiedy możesz cieszyć się życiem na własnych warunkach, realizować swoje marzenia i czerpać satysfakcję z zasłużonego odpoczynku.

Życzę Ci, aby emerytura była czasem pełnym beztroski, zdrowia i spełnienia osobistego. Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarzy i satysfakcję z osiągnięć życiowych.

Życzę ci mnóstwa czasu na cieszenie się życiem, bez żadnych harmonogramów!

Ciesz się każdą chwilą, odpoczywaj i spełniaj swoje pasje. Gratulacje z okazji zasłużonej emerytury!


 

Kwiaty z życzeniami dla emeryta
Wyślij kwiaty z życzeniami

Przejście na emeryturę to radosny moment, który warto przypieczętować bukietem kwiatów. Wyślij życzenia z okazji przejścia na emeryturę wraz z bukietem ulubionych kwiatów gratulacyjnych.

Wyślij bukiet


Życzenia na emeryturę — firmowe, oficjalne, od szefa i współpracowników

Oto poważne teksty na pożegnanie dla emeryta — podziękowanie z okazji przejścia na emeryturę w imieniu całej firmy, które spisze się jako wiadomość oficjalna lub przemowa podczas przyjęcia pożegnalnego.

 

Dziękujemy Pani za wszystkie lata oddane pracy i życzymy dużo zdrowia, szczęścia i spokoju na zasłużonej emeryturze.

Najserdeczniejsze gratulacje z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę. Przez wiele lat była Pani dla nas wsparciem, źródłem wiedzy, nauczycielem i inspiracją. Pani odejście to słodko-gorzka chwila. Może być Pani pewna, że bardzo będzie nam Pani brakowało, ale cieszymy się z Panią i życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącej podróży zwanej emeryturą.

Dziś, z pełnym szacunkiem i wdzięcznością, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Pani przejścia na zasłużoną emeryturę. W imieniu całego zespołu / wszystkich pracowników firmy, chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za Pani wieloletnią pracę i poświęcenie. Pani nieoceniony wkład w rozwój naszej organizacji był fundamentem naszego sukcesu. Pani profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła lojalność stanowiły nieodzowną część naszej codziennej pracy. Pani doświadczenie, mądrość i umiejętność rozwiązywania problemów były dla nas bezcenne. Dziękujemy za wszystko i życzymy Pani zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń na nowym etapie życia.

W imieniu całego zespołu / wszystkich pracowników firmy, chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za Pani wieloletnią pracę i poświęcenie. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność współpracować z tak wyjątkową osobą jak Pani. Życzymy Pani dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń na rozpoczynającej się już jutro, zasłużonej emeryturze. 

Przejście na emeryturę to czas na odpoczynek i spełnianie osobistych pasji. Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i szczęścia na kolejnym etapie życia. Niech każdy dzień emerytury obfituje w radość, spełnienie marzeń oraz czas spędzany z najbliższymi. Dziękujemy Pani za wszystkie lata pracy i życzymy wszystkiego, co najlepsze w nadchodzących latach.

Dzisiejszy dzień jest niezwykle wyjątkowy, gdyż zbliża się czas, kiedy kończy się Pani długa i godna podziwu kariera w naszej firmie. Chciałbym w imieniu całego zespołu wyrazić najgłębsze uznanie i wdzięczność za wszystkie lata oddane naszej firmie. Pani determinacja i zdolność do rozwiązywania problemów nie tylko przyczyniły się do sukcesu naszej firmy, ale także uczyniły ją lepszym miejscem pracy dla wszystkich. Życzę Pani zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącej podróży zwanej emeryturą.

Z okazji przejścia na emeryturę życzę Pani zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń, które zawsze były na drugim planie podczas pełnienia obowiązków zawodowych. Niech ten czas będzie dla Pani okazją do odpoczynku, czerpania radości z życia oraz realizowania pasji.

Kwiaty z na pożegnanie pracownika

 

Życzenia na emeryturę — wesołe

Planujesz pożegnanie emeryta na wesoło? Przejście na emeryturę osoby bliskiej to radosny moment, więc zabawne życzenia są tu jak najbardziej na miejscu.

 

W końcu! Teraz będziesz już tylko nasza, kochana Babciu! Cieszymy się, że będziemy mogli spędzać z Tobą o wiele więcej czasu, ale obiecujemy, że zostawimy Ci też troszkę czasu na odpoczynek, podróże i pasje... A przynajmniej postaramy się 😉 Kochamy Cię!

Szczęściaro! Do mojej emerytury jeszcze 35 lat, a chętnie przeszłabym na nią razem z Tobą! 😉

Mamo, czas na nową karierę: profesjonalna babcia! 😉Gratulacje! 

Gdzie wyruszymy w naszą pierwszą podróż? Od jutra już nie masz wymówek, pakuj walizki!

Gratulacje, mamo! Teraz możesz w końcu spędzać więcej czasu na robieniu tego, co kochasz najbardziej: plotkowanie z sąsiadkami! 😉

Możesz już wyłączyć budzik. Teraz możesz spać i robić to, na co Ty masz ochotę! Fantastycznej emerytury życzą...

Od jutra każdy dzień będzie weekendem! Gratulacje z okazji zasłużonej emerytury!

Wszystkiego, co najlepsze w najpiękniejszej podróży zwanej emeryturą.

Słyszałam, że awansowałaś na pozycję emerytki? 😉 Bardzo zasłużenie! Gratulacje!

Życzenia na emeryturę — po angielsku

Jak złożyć komuś życzenia z okazji przejścia na emeryturę po angielsku? Oto najpopularniejsze frazy na tę okazję:

Happy retirement!
Szczęśliwej emerytury!

Enjoy your well-deserved retirement!
Ciesz się zasłużoną emeryturą!

Congratulations on your retirement!
Gratulacje z okazji przejścia na emeryturę!

Wishing you a fantastic retirement!
Życzę / życzymy fantastycznej emerytury!


Wyślij kwiaty dla nowych emerytów

Twoi bliscy przechodzą niedługo na emeryturę? Umil im ten dzień kwiecistą niespodzianką lub prezentem na nowy, ekscytujący etap ich życia. 

Z dostawą w ten sam dzień

Prezenty na pożegnanie emeryta// Forces channel selection