Bukiety PREMIUM

Uciesz kogoś bezcennym pięknem, które nie kosztuje fortuny.
Niektóre wyjątkowe okazje i powody zasługują na wyjątkowy bukiet najwyższej jakości. Kiedykolwiek chcesz zaimponować, wybierz jeden z naszych bukietów Premium, oferujący wyjątkowy wyraz miłości i elegancji oraz luksusowy prezent w przystępnej cenie.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Ekskluzywne Bukiety Premium

Są okazje i powody, które zasługują na bardzo duży bukiet najwyższej jakości. Zaręczyny, okrągła rocznica, najszczersze podziękowania za ogromną przysługę lub najsilniejsze uczucia do osoby, która zasługuje na to, co najlepsze. Gdy liczy się efekt, postaw na nasze ekskluzywne bukiety kwiatów z serii Premium. Zamawiając bukiet Premium możesz być pewny, że odbiorca otrzyma elegancki i duży bukiet kwiatów w najpiękniejszym wykonaniu.

Bukiet Premium vs standardowe bukiety

Bukiet Premium to nowoczesny i ekskluzywny bukiet kwiatów zaprojektowany według najnowszych trendów przez naszych zagranicznych florystów, starannie przygotowany i doręczony przez doświadczonego, lokalnego, polskiego florystę. Wszystkie z naszych kompozycji od florysty objęte są gwarancją świeżości i przygotowane zostaną ze starannością. To, co odróżnia nasze bukiety Premium od bukietów standardowych to zwłaszcza ich rozmiar. Podczas gdy standardowe bukiety dostępne są w trzech rozmiarach (mały, średni, duży), bukiety Premium gwarantują zdecydowanie większy rozmiar — XL.

Wyślij Bukiet Premium

Poszukujesz dużego bukietu XL z szybką dostawą w Polsce? Wyślij ekskluzywny i nowoczesny bukiet kwiatów z serii Premium. Taki bukiet deluxe przygotowany z najwyższej jakości kwiatów według nowoczesnych trendów florystycznych wywrze niesamowite wrażenie na odbiorcy. Do każdego z nich dodać możesz także luksusowe czekoladki, wino, kartkę najserdeczniejszych życzeń lub duży prezent.

Masz pytanie o bukiety Premium? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.// Forces channel selection