Bukiety tulipanów

Uwielbiasz tulipany? U nas sezon na te piękne, barwne kwiaty trwa znacznie dłużej! Zaproś je do swoich wnętrz, lub zaskocz kogoś wyjątkowego bukietem świeżych tulipanów z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Kiedy kwitną tulipany? Sezon tulipanowy w Polsce

Bliska Wam osoba uwielbia tulipany i chcielibyście wysłać jej piękny bukiet tulipanów? Tulipan to kwiat sezonowy, a wiązanki z tulipanów nie są dostępne w naszym sklepie przez okrągły rok. Gdy mówimy o tulipanach, na myśl jako pierwsza przychodzi nam wiosna. Sezon na tulipany rozpoczyna się jednak już w okresie zimowym.

Bukiety z tulipanów dostępne są w polskich kwiaciarniach zwykle od stycznia do maja, choć u nas dostępne są znacznie szybciej! Tulipany są często wybieranymi kwiatami na wiosenne urodziny, imieniny, Walentynki, Dzień Kobiet i Wielkanoc, a wiosenne Panny Młode często wybierają bukiet ślubny z tulipanów. 

Tulipany to niewątpliwie symbol wiosny. Tulipany w wazonie są przepiękną ozdobą każdego domu, zwłaszcza podczas radosnego oczekiwania na wiosnę.

 

Kolory tulipanów i ich znaczenie

Który bukiet z tulipanów wybrać? Co symbolizuje czerwony, żółty lub biały tulipan? Czerwone tulipany symbolizują miłość doskonałą, natomiast pomarańczowe tulipany moc, pożądanie i pasję. Różowe tulipany symbolizują sentyment i troskę, a żółte tulipany szczęście. Białe tulipany są symbolem wybaczenia, niewinności i czystości. Mniej popularne, fioletowe tulipany reprezentują królewską władzę i wspaniałość, a czarne- namiętność i bezgraniczną miłość. 

Najczęściej zamawiane online są radosne żółte tulipany, romantyczne różowe tulipany, bądź kolorowe wiązanki z dwóch lub kilku kolorów. Tęczowy lub pastelowy bukiet z tulipanów w różnym kolorze to także świetny wybór, wtedy gdy wolisz nie podejmować ryzyka związanego z nieodpowiednią symboliką. Wymieszanie kilku kolorów tulipanów niweluje ukryte znaczenie.

 

Poczta Tulipanowa Euroflorist — szeroki wybór tulipanów

Tulipan ceniony i wybierany jest za swoje piękno, delikatność, ale i zarazem wytrzymałość, stąd też to wiązanki tulipanów królują wiosną w naszej kwiaciarni internetowej. Jako prawdziwa poczta tulipanowa oferujemy:

  • Szeroki wybór tulipanów w różnych kolorach — od żółtych tulipanów po fioletowe — zarówno wiązanki w jednym kolorze, jak i mieszane bukiety
  • Bukiety z tulipanów w różnych rozmiarach
  • Zestawy: Bukiet tulipanów i czekoladki, bądź tulipany z upominkami
  • Dostępne są też dwie metody dostawy: Tulipany doręczone nawet tego samego dnia przez lokalną kwiaciarnię lub atrakcyjny cenowo kurier tulipanowy Tulipany od Ogrodnika z darmową dostawą kurierem prosto z plantacji w Polsce. 

W naszej Kolekcji Wiosennej natomiast, poza ciętymi tulipanami znajdziecie także kompozycje z tulipanów i tulipany w doniczce.

 

Najpiękniejsze tulipany — bukiet z dostawą

Euroflorist to kwiaciarnia internetowa z szeroką ofertą i najładniejszymi tulipanami z wysyłką. W naszej ofercie online znajdziesz nie tylko najpiękniejsze tulipany, ale i inne kwiaty i upominki z dostawą pod wybrany adres w całej Polsce. 

Bukiet tulipanów może być sprawnie i szybko zamówiony online. Możesz wybrać między dostawą w ten sam dzień, lub specjalnymi Tulipanami od Ogrodnika — dostarczonymi kurierem z polskiej plantacji i ściętymi dopiero w dniu wysyłki. Tulipany od Ogrodnika to gwarancja świeżości w najniższych cenach, a bukiety tulipanów z dostawą przez lokalną kwiaciarnię partnerską to szybkość dostawy — bukiet doręczony może być nawet w kilka godzin.

Tulipany w wazonie będą pięknym upominkiem dla najbliższych oraz ozdobą każdego domu lub biura. Zamów najpiękniejsze cięte lub doniczkowe tulipany z dostawą do domu już dzisiaj i ciesz się nimi przez długi czas.

 

// Forces channel selection