Bukiety ze słonecznikami

Wyślij radość, uśmiech i pozytywną energię — sięgnij po słoneczniki! Czyjś dzień potrzebuje nieco słońca? Wyślij im jeden z naszych słonecznikowych bukietów, flower boxów lub kompozycji. Słoneczniki są prawdziwym symbolem lata i jak żaden inny kwiat rozjaśnią ich dzień na długo.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Podaruj symbol lata w bukiecie – Wyślij piękne słoneczniki

Kwiat słonecznika to dla wielu prawdziwy symbol lata i słońca. Radosny kosz lub optymistyczny bukiet słoneczników z dostawą będzie piękną niespodzianką, która na pewno poprawi dzień odbiorcy. Bez względu na powód — wyślij bliskim dodający pozytywnej energii bukiet ze słonecznikami.

Zachwycające bukiety słoneczników

Ozdobny, żółty słonecznik najczęściej kojarzy się nam dobrze – z radością, optymizmem, słońcem i energią lata. Bukiet słoneczników to wspaniały pomysł na letnie śluby. Dekoracje ślubne czy bukiet ślubny ze słoneczników na pewno będzie radosnym akcentem. Bukiety słoneczników to także piękny prezent dla letnich jubilatów i solenizantów.

Słonecznik kwiatowy to naprawdę piękny element każdego bukietu i najbardziej przykuwający wzrok kwiat w każdej letniej kompozycji.

Słoneczniki – na jakie okazje?

Słoneczniki w ślubnej wiązance, dekoracje sali ze słoneczników, lub słonecznikowy stroik jako dekoracja kościoła? Nie tylko! Pomimo że bukiety ślubne ze słonecznikami są bardzo popularne latem, nie jest to typowo ślubny kwiat. Pięknym pomysłem jest bukiet słoneczników na urodziny, imieniny, albo po prostu na poprawę nastroju. Pamiętaj — bukiet urodzinowy ze słoneczników zamówić możesz w Euroflorist razem z prezentem, tortem lub balonem z helem, tworząc najpiękniejszą niespodziankę urodzinową z dostawą.

Kompozycje ze słoneczników – rodzaje

Słonecznik kwiatowy zachwyca – czy to w jednolitym bukiecie, czy mieszanej wiązance wraz z innymi kwiatami. Jednolity bukiet ze słoneczników prezentować się będzie pięknie w wysokim, wazonie. Słoneczniki ozdobne doręczamy także w specjalnym koszu. Zamów nasz kosz słoneczników jeśli wywrzeć chcesz na odbiorcy jak najlepsze wrażenie. Bukiet ze słonecznikami wygląda równie pięknie, gdy skomponowany jest z innymi barwnymi kwiatami. Jakie kwiaty pasują do słoneczników? W Euroflorist stawiamy na kompozycje ze słoneczników wraz z różami, goździkami, gerberami, ostróżkami, santini, a nawet letnią hortensją. Wybór bukietów ze słonecznikami w Euroflorist jest naprawdę szeroki.

Kiedy kwitną słoneczniki…

Dla wielu okres, w którym kwitną i dostępne są słoneczniki to ulubiona pora roku. Słoneczniki można zwykle kupić w polskich kwiaciarniach w okresie letnich wakacji — w Euroflorist sezon na słoneczniki trwa zwykle od czerwca do września. Dlatego też słoneczniki często wybierane są na czerwcowy Dzień Ojca, imieniny Anny, czy letnie śluby i na letnie kompozycje do kościoła.

Stroik ze słoneczników, mieszana słonecznikowa kompozycja, lub same słoneczniki w wazonie rozświetlą swoim pięknem każde wnętrze i będą pięknym, sezonowym podarunkiem na letnie wydarzenia.

Zniżka na bukiety słoneczników?

Szukasz promocji na słoneczniki cięte z dostawą do domu? Bez względu na to, jaką kompozycję ze słoneczników wybierzesz — wszystkie słoneczniki zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na bukiety słoneczników otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne bukiety, kwiaty w pudełku lub prezenty.
Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na kwiaty z dostawą. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać bliskich pięknymi kwiatami.

Wyślij bukiet ze słonecznikami online

Bukiet słoneczników na urodziny, imieniny, na ślub, czy na cmentarz? A może kompozycja ze słoneczników zupełnie bez okazji? W naszej sezonowej ofercie bukietów ze słonecznikami znajdziesz słonecznikowe kompozycje i bukiety w różnych rozmiarach i cenach. Podaruj bliskim radość — zamów słoneczniki online.

Słoneczniki z dostawą do Poznania, Warszawy czy Krakowa? Nie tylko — dostarczymy wszystkie wybrane bukiety słoneczników na terenie całego kraju, nawet tego samego dnia.

 Czy mogę zamówić słoneczniki do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz bukiety i kompozycje ze słonecznikami z dostawą w Polsce bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.
W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę widoczną na stronie z PLN na USD, EUR lub GBP.

 Czy mogę wysłać cięte słoneczniki anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w wysyłanej kompozycji. Jeśli pragniesz wysłać słoneczniki online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca słoneczników.

 Czy doręczacie także sztuczne słoneczniki?

Nie, wszystkie kompozycje i bukiety ze słonecznikami to kompozycje ze słoneczników ciętych. Nie doręczamy suszonych lub sztucznych słoneczników.

 Czy doręczacie bukiety ze słoneczników do kościoła?

Tak, bukiet słoneczników i kompozycje ze słoneczników w koszu doręczymy nie tylko na adres domu czy biura, ale także innych budynków i instytucji.

 Co mogę dodać do bukietu urodzinowego ze słoneczników?

W Euroflorist zamówić możesz bukiet słoneczników na urodziny razem atrakcyjnymi urodzinowymi niespodziankami: tortem urodzinowym, butelką trunku (np. szampana), koszem prezentowym, czekoladkami, maskotką, a nawet balonem z napisem „Sto Lat”. Zobacz: Prezenty z dostawą

 

// Forces channel selection