Ekskluzywne kosze prezentowe

Pokaż, że są kimś wyjątkowym! Chciałbyś powinszować komuś przy bardzo ważnej okazji? Podziękować za wielką przysługę? Kiedy chcesz wywrzeć jak najlepsze wrażenie — sięgnij po jeden z naszych dużych koszy prezentowych premium, pełnych najlepszej jakości słodyczy i trunków. Elegancki kosz na pewno zachwyci odbiorcę i sprawi, że poczują się docenieni. Wybierz najlepszy ekskluzywny kosz prezentowy, a my dostarczymy go kurierem do rąk Twoich bliskich lub partnerów biznesowych w całej Polsce, nawet następnego dnia.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Eleganckie i ekskluzywne kosze prezentowe na wyjątkowe okazje 

Elegancki zestaw prezentowy to piękny gest w stronę naszych bliskich, przyjaciół i partnerów biznesowych. Nasze luksusowe kosze prezentowe zawierają ekskluzywne słodycze na prezent skomponowane w spójne zestawy wraz z butelkami trunków oraz najlepszymi kawami i herbatami. Oferujemy także usługę dostawy eleganckich koszy prezentowych premium wraz z dużymi bukietami kwiatów. 

 

Ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem

Wśród naszych propozycji znajdziesz także ekskluzywne zestawy i kosze prezentowe z alkoholem. Dla Pań polecamy kosz z butelką różowego, francuskiego wina — Kosz "Elegance". Ulubieńcem wśród partnerów biznesowych i mężczyzn jest natomiast zestaw premium: Kosz Konesera z wytrawnym winem i najlepszą selekcją słodyczy oraz zestaw prezentowy z Whiskey Jack Daniels zapakowany w elegancką, drewnianą skrzyneczkę.

Duże kosze prezentowe 

Duży kosz prezentowy pełen najlepszej jakości słodyczy, napoi i trunków na pewno zrobi niesamowite wrażenie na odbiorcy. Chciałbyś powinszować komuś wyjątkowemu przy wyjątkowej okazji? Sięgnij po jeden z naszych droższych koszy prezentowych premium:

Są to największe i najbardziej luksusowe kosze prezentowe w naszej ofercie, przepełnione słodyczami najlepszych polskich i zagranicznych marek.  

Wyślij eleganckie zestawy prezentowe z dostawą do domu lub biura

Drogi czy nie — spraw, by wybrany kosz prezentowy był jeszcze bardziej elegancki, dodając do niego duży bukiet żywych kwiatów. Dzięki Euroflorist skomponujesz najbardziej ekskluzywne zestawy składające się z  najlepszych słodyczy, alkoholi i najświeższych bukietów kwiatów.  

Od ponad 27 lat Euroflorist doręcza eleganckie zestawy prezentowe, w tym ekskluzywne paczki świąteczne, na terenie całej Polski. Dla klientów indywidualnych czy biznesowych — nasz kurier dostarczy wybrane przez Ciebie eleganckie prezenty do domów i miejsc pracy w całym kraju.

 

 Ile kosztują ekskluzywne kosze prezentowe?

Koszt dużego, luksusowego kosza premium ze słodyczami i alkoholem to około 250-330 zł. Dla porównania — średniej wielkości kosz lub zestaw to koszt około 120-170 zł.

 Czy wasze ekskluzywne kosze prezentowe zawierają alkohol?

W naszej ofercie znajdziecie zarówno ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem, jak i niezawierające trunków.

 Czy mogę zamówić ekskluzywne kosze prezentowe z dostawą do Polski mieszkając za granicą?

Oczywiście! U nas wyślesz luksusowe kosze prezentowe do Polski bez względu na to czy mieszkasz w UK, USA, Niemczech, Francji czy innym kraju. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. Firmom oferujemy płatność z odroczonym terminem płatności. Jeśli zaś pragniesz zmienić walutę ze złotówek na USD, EUR czy GBP, zrobisz to w zakładce „Kraj dostawy”.

 Czy do kosza prezentowego dołączyć mogę własne życzenia / wiadomość dla odbiorcy?

Tak. Zamawiając dowolny, mały lub duży kosz na prezent online, będziesz miał(a) możliwość bezpłatnego dodania wiadomości/życzeń w załączonym do kosza bileciku. Jeśli zamiast bilecika pragniesz dołączyć większą, okazjonalną kartkę z życzeniami, to także jest to możliwe. Dodatkową kartkę dodać możesz już na stronie produktu. Pola na prywatną wiadomość lub życzenia znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać kosz premium anonimowo?

Tak, nasze ekskluzywne paczki i kosze wysłać możesz przez Internet także anonimowo – decyzja ta należy do Ciebie. Jeśli pragniesz wysłać komuś w Polsce kosz prezentowy bez ujawniania swoich danych — wystarczy, że nie zdradzisz ich w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca. Nie przekażemy odbiorcy imienia, nazwiska, adresu ani numeru telefonu nadawcy nawet w przypadku kontaktu z Biurem Obsługi Klienta i prośby o ujawnienie informacji.

 Czy wysyłacie ekskluzywne kosze prezentowe za granicę?

Kosze prezentowe (zarówno kosze premium jak i pozostałe zestawy) dostarczamy jedynie na terenie Polski. Pragniesz wysłać prezent bliskim za granicą? Sprawdź ofertę dla danego kraju pod: Kwiaty za granicę. Zamawiając bukiet za granicę, dołączyć możesz do niego słodycze.

 Czy oferujecie eleganckie zestawy prezentowe z dostawą do domu/biura?

Tak, dostarczymy wybrany przez Ciebie duży kosz prezentowy lub luksusowy zestaw na terenie całej Polski, kurierem DHL. Doręczamy zamówione zestawy premium nawet następnego dnia — na adresy domów, instytucji, biur i miejsc pracy na terenie całego kraju.

 Zniżka na ekskluzywne kosze prezentowe online?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz drogie kosze prezentowe 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

// Forces channel selection