Ekskluzywne kosze prezentowe

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Eleganckie i ekskluzywne kosze prezentowe na wyjątkowe okazje 

Elegancki zestaw prezentowy to piękny gest w stronę naszych bliskich, przyjaciół i partnerów biznesowych. Nasze luksusowe kosze prezentowe zawierają ekskluzywne słodycze na prezent skomponowane w spójne zestawy wraz z butelkami trunków oraz najlepszymi kawami i herbatami. Oferujemy także usługę dostawy eleganckich koszy prezentowych premium wraz z dużymi bukietami kwiatów. 

 

Ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem

Wśród naszych propozycji znajdziesz także ekskluzywne zestawy i kosze prezentowe z alkoholem. Dla Pań polecamy kosz z butelką różowego, francuskiego wina — Kosz "Elegance". Ulubieńcem wśród partnerów biznesowych i mężczyzn jest natomiast zestaw premium: Kosz Konesera z wytrawnym winem i najlepszą selekcją słodyczy oraz zestaw prezentowy z Whiskey Jack Daniels zapakowany w elegancką, drewnianą skrzyneczkę.

Duże kosze prezentowe 

Duży kosz prezentowy pełen najlepszej jakości słodyczy, napoi i trunków na pewno zrobi niesamowite wrażenie na odbiorcy. Chciałbyś powinszować komuś wyjątkowego przy wyjątkowej okazji? Sięgnij po jeden z naszych droższych koszy prezentowych premium:

Są to największe i najbardziej luksusowe kosze prezentowe w naszej ofercie, przepełnione słodyczami najlepszych polskich i zagranicznych marek.  

Wyślij eleganckie zestawy prezentowe z dostawą do domu lub biura

Drogi czy nie — spraw, by wybrany kosz prezentowy był jeszcze bardziej elegancki, dodając do niego duży bukiet żywych kwiatów. Dzięki Euroflorist skomponujesz najbardziej ekskluzywne zestawy składające się z  najlepszych słodyczy, alkoholi i najświeższych bukietów kwiatów.  

Od ponad 27 lat Euroflorist doręcza eleganckie zestawy prezentowe, w tym ekskluzywne paczki świąteczne, na terenie całej Polski. Dla klientów indywidualnych czy biznesowych — nasz kurier dostarczy wybrane przez Ciebie eleganckie prezenty do domów i miejsc pracy w całym kraju.

 

 Ile kosztują ekskluzywne kosze prezentowe?

Koszt dużego, luksusowego kosza premium ze słodyczami i alkoholem to około 250-330 zł. Dla porównania — średniej wielkości kosz lub zestaw to koszt około 120-170 zł.

 Czy wasze ekskluzywne kosze prezentowe zawierają alkohol?

W naszej ofercie znajdziecie zarówno ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem, jak i niezawierające trunków.

 Czy wysyłacie ekskluzywne kosze prezentowe za granicę?

Kosze prezentowe (zarówno kosze premium jak i pozostałe zestawy) dostarczamy jedynie na terenie Polski. Pragniesz wysłać prezent bliskim za granicą? Sprawdź ofertę dla danego kraju pod: Kwiaty za granicę. Zamawiając bukiet za granicę, dołączyć możesz do niego słodycze.

 Zniżka na ekskluzywne kosze prezentowe online?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz drogie kosze prezentowe 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.