Frezje

Frezje, o frezje! Zachwyć kogoś wyjątkowego ich wyjątkowym pięknem i oszałamiającą wonią. Zamów świeże frezje — jedne z najpiękniej pachnących kwiatów ciętych, które na pewno wywrą niezapomniane wrażenie na odbiorcy.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Frezje, O Frezje!

Barwne frezje to jedne na najpiękniej pachnących kwiatów, które można podarować komuś w bukiecie. Nic dziwnego, iż te wyjątkowe kwiaty cieszą się aż taką popularnością wśród wielu kobiet, a zwłaszcza Panien Młodych. Bukiet frezji na urodziny? A może frezje dla ukochanej osoby? Jeśli chciałbyś wywrzeć na kimś dobre wrażenie — podaruj jej/jemu wonne i świeże frezje z dostawą!

Jak Pachną Frezje?

Jak pachnie frezja? Frezje urzekają nie tylko swym wyjątkowym wyglądem, ale również intensywnym, kwiatowym aromatem. Znajdziemy ja na każdej liście najpiękniej pachnących kwiatów ciętych. Uwodzicielski zapach frezji opisać można jako połączenie świeżości i słodyczy z nutką pieprznego zapachu. Dla wielu frezje to zapach kwiecistego ogrodu, zapach słodkiego lata. Dlatego też często znajdziemy frezje w perfumach i robią one furorę w ślubnych dekoracjach. Chcesz odkryć, jak pięknie pachną świeże frezje? Nie ma lepszego sposobu na doświadczenie ich oszałamiającego zapachu, niż zamówienie frezji jako prezentu dla samego siebie!

Jak Wyglądają Frezje?

Nie tylko ich woń jest wyjątkowa. Frezje to wyjątkowe i łatwo rozpoznawalne kwiaty o charakterystycznych, długich łodygach, układające się tylko po jednej stronie. Najpiękniej wyglądać będą w wysokim, wąskim wazonie. Ich piękno i elegancja tkwi w ich minimalizmie. Kwiaty frezji mają dzwonkowaty kształt, mogą być białe, fioletowe, czerwone, niebieskie, różowe lub żółte.
Frezje od Euroflorist mogą być dostarczone w pączku. Chcesz wysłać bukiet frezji na urodziny lub inny ważny dzień odbiorcy? Pamiętaj — w dniu dostawy bukiet nie będzie bujny, ale już po kilku dniach pokażą one swe piękno rozkwitając na oczach odbiorcy.

Frezje Nie Tylko Na Ślub i Urodziny

Bukiet frezji często wysyłany jest na urodziny lub imieniny. Frezje to kwiaty, które także często wybierane są na ślubne wiązanki oraz dekoracje ślubnych przyjęć. Popularne połączenia to piwonie i frezje, tulipany i frezje, frezje i goździki. Ich piękny zapach jednak sprawia, że będą one piękną niespodzianką na wiele okazji. Wybierz frezje, zawsze gdy wywrzeć chcesz na odbiorcy jak najlepsze wrażenie.

Kiedy Kwitną Frezje? Kiedy Są Dostępne W Kwiaciarni?

Frezje kwitną latem, a sadzić się je w ogrodzie powinno od połowy kwietnia. W kwiaciarni internetowej Euroflorist sezon na frezje trwa znacznie, znaczenie dłużej. Frezje dostarczone w pudełku (Frezje z serii Kwiaty od Ogrodnika) dostępne są u nas nawet zimą, mogą być zamówione na wszystkie zimowe i wiosenne okazje. Dzięki temu zamówisz bukiet frezji na urodziny większości jubilatów.

10% Zniżki Na Frezje z Dostawą W Całej Polsce

Czasami jednak potrzeba tak niewiele, aby wyrazić tak wiele. W Euroflorist, wszystkie frezje z naszej oferty zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na frezje z dostawą otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na frezje online. Otrzymasz od nas regularnie najważniejsze przypomnienia i najwyższe rabaty na frezje. Dzięki temu będziesz mógł obsypywać odbiorcę kolorowymi frezjami nawet bez szczególnej okazji!

Zamów Frezje Z Dostawą Do Domu Lub Biura

Zamów kolorowe i pachnące frezje już dzisiaj. Czerwone, niebieskie, pomarańczowe frezje będą piękną ozdobą każdego wnętrza i wspaniałym prezentem dla kogoś, na kim nam zależy. Frezje to trwałe kwiaty i będą niespodzianką, która cieszyć będzie odbiorcę przez długi czas. Zamów frezje online, a my dostarczymy je w całej Polsce.

Euroflorist to największa sieć kwiaciarni, dzięki której zamówisz frezje online z dostawą do każdego zakątka w Polsce.

 Jak dostarczone mogą być bukiety z frezji?

Frezje oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" (Frezje z oferty Kwiaty od Ogrodnika) wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL. Są to frezje doręczone w pudełku, które ścinane są w dniu ich wysyłki.
Wszystkie pozostałe bukiety z frezjami doręczone zostaną osobiście przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist.

 Czy oferujecie dostawę frezji do biur, hoteli, szkół, szpitali i innych miejsc publicznych?

Tak, dostarczymy frezje w całej Polsce, także na adresy innych miejsc pobytu lub pracy. Przesyłki z frezji do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu. Pamiętaj także, by podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy, oraz upewnić się, czy dana instytucja jest otwarta w dniu zamówienia.

 Czy mogę zamówić frezje do Polski mieszkając za granicą?

Oczywiście! U nas wyślesz frezje do każdej miejscowości w Polsce bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie na frezje opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Czy do frezji dołączyć mogę spersonalizowane życzenia lub wiadomość?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy. Zamawiając frezje online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń/dedykacji.

Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać frezje anonimowo?

Tak, możesz — tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w zamówieniu. Jeśli pragniesz wysłać frezje anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Jak Dbać O Frezje?

Zamawiasz 25 lub 50 frezji z naszej oferty z darmową dostawą (Frezje z oferty Kwiatów od Ogrodnika)? Wraz z frezjami otrzymasz nie tylko kod zniżkowy, ale także broszurkę na temat tego, jak dbać o otrzymane cięte frezje. 

 Ile kosztują frezje w Polsce?

Ceny frezji wahają się nieznacznie w zależności od sezonu i dostępności.
Najtańszy sposób, by podarować komuś frezje to zakup frezji z oferty Kwiatów od Ogrodnika.

Frezje z oferty Kwiatów od Ogrodnika wysyłane są bezpośrednio z lokalnej polskiej plantacji, co gwarantuje atrakcyjne ceny. Wszystkie frezje z plantacji doręczymy za darmo na terenie całej Polski.

 Czy dostarczacie także sztuczne frezje?

Nie, wszystkie frezje w naszej ofercie to świeże frezje cięte. Nie oferujemy bukietów ze sztucznych lub suszonych frezji.

 Zniżka na bukiety frezji z dostawą?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie frezje 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje na kwiaty wprost do Twojej skrzynki.

 Czy mogę zamówić jednokolorowe frezje?

W tym momencie w naszej ofercie dostępne są tylko wielokolorowe (mieszane) bukiety z frezji. W wiązance znajdować się mogą frezje białe, frezje niebieskie, frezje czerwone, frezje purpurowe, frezje różowe, frezje żółte lub frezje o innych kolorach.

 

 

// Forces channel selection