Kolorowe bukiety

Pragniesz wysłać komuś bukiet, jednak nie chcesz, by wiązał się on z jakąkolwiek symboliką? A może nie znasz jeszcze ulubionego koloru odbiorcy? Postaw na wielokolorowy bukiet! Mieszane, kolorowe bukiety kwiatów z dostawą to uniwersalny upominek na każdą okazję!

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij bukiet według koloru

Kolorowy bukiet kwiatów - na każdą okazję

Mieszane bukiety to prawdziwa eksplozja kolorów. Pięknie skomponowana, barwna i optymistyczna kwiatowa kompozycja jest świetnym lekarstwem na chandrę i wspaniałą niespodzianką na każdą okazję.

Chciał(a)byś wysłać komuś bukiet kwiatów, jednak nie chcesz, by wiązał się on z jakąkolwiek symboliką? A może nie znasz jeszcze dobrze gust i ulubionego koloru odbiorcy? Postaw na wielokolorowy bukiet!

10% zniżki na kolorowe bukiety z dostawą

Bez względu na to, czy wybierzesz barwną, mieszaną kompozycję w doniczce czy radosny, kolorowy bukiet — wszystkie kwiaty z dostawą zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter.
Kod zniżkowy na różnokolorowe bukiety otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne kwiaty lub upominki. Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz najlepszych promocji na kwiaty z dostawą.

Zamów kolorowy bukiet kwiatów z dostawą

Pragniesz podarować komuś wesoły, kolorowy bukiet-niespodziankę? Chętnie Ci w tym pomożemy. Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie, pozwalając im przekazać emocje barwnymi kwiatami. Kolorowy bukiet wysłać możesz razem z prezentem, czekoladkami lub okazjonalną kartką pełną życzeń od serca. Dostarczymy Twoje kwiaty nawet w ten sam dzień — do domów, biur, szkół i instytucji. Bez względu na okazję i powód – wyślij kolorowe bukiety z dostawą już teraz!

  

 Czy oferujecie kolorowe kwiaty suszone lub sztuczne?

Nie, wszystkie wielokolorowe bukiety i kompozycje z tej oferty zawierają kwiaty cięte lub żywe. Nie oferujemy bukietów z kwiatów sztucznych lub suchych.

 Czy mogę zamówić kolorowe bukiety z dostawą do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz piękne wielokolorowe kompozycje kwiatowe do Polski bez względu na to, gdzie obecnie przebywasz. Zamówienie na kwiaty opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. W zakładce „Kraj dostawy” zmienić możesz także walutę na USD, EUR lub GBP.

 Czy do kwiatów dodać mogę życzenia/dedykację?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy!
Zamawiając każdy z naszych kolorowych bukietów online, będziesz miał(a) możliwość dodania własnych życzeń w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać kolorowe kwiaty anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w Twojej przesyłce. Jeśli zależy Ci, by wysłać kolorowy bukiet online anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”.

 Zniżka na kolorowe bukiety z dostawą?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie, nie tylko mieszane/kolorowe 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

 

 

// Forces channel selection