Kwiaty na Boże Narodzenie

Nasze bożonarodzeniowe kwiaty docierają szybciej niż świąteczne kartki pocztowe! Do tego cieszą oko, a zapachem wprowadzają nas w niesamowitą, świąteczną atmosferę... W tym roku złóż bliskim świąteczne życzenia w bileciku lub kartce załączonej do bożonarodzeniowych bukietów, dekoracji, stroików i innych świątecznych kompozycji. Dostarczymy wybrane przez Ciebie kwiaty na Boże Narodzenie nawet w ten sam dzień i nawet w wigilijny poranek.

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

Bukiet bożonarodzeniowy z dostawą – najpiękniejszy sposób, by przesłać świąteczne życzenia

Nasze pachnące bożonarodzeniowe życzenia dotrą do Twoich bliskich szybciej niż kartki świąteczne wysłane pocztą! Do tego pachną piękniej, cieszą oko i wprowadzają niesamowitą, świąteczną atmosferę...

Kartka i… kwiaty na Boże Narodzenie?

Rozsyłanie bliskim bożonarodzeniowych kartek z życzeniami to piękny gest i tradycja, którą warto kontynuować. Nie zastępuj kartki SMS-em czy e-mailem. W tym roku zrób coś naprawdę wyjątkowego — złóż bliskim świąteczne życzenia w bileciku lub kartce doręczonej do ich rąk wraz z pięknymi bożonarodzeniowymi kwiatami.

Obawiacie się, czy kartki świąteczne wysłane pocztą dotrą przed świętami? Nasze na pewno! Bożonarodzeniowe bukiety, kwiaty i kompozycje z kartką na Boże Narodzenie dostarczone mogę być nawet tego samego dnia i nawet w wigilijny poranek. Wysyłka bożonarodzeniowej rośliny lub bukietu z kartką świąteczną pełną życzeń to nie tylko wygoda – to także niezapomniana pamiątka i ogromna radość dla bliskich, którzy takie właśnie życzenia od nas otrzymają.

Świąteczne kwiaty czyli…

Świąteczne kompozycje kwiatowe mogą mieć formę bukietu do wazonu (wraz z bożonarodzeniowo-wigilijnymi ozdobami lub bez), kwiatowej kompozycji, stroików świątecznych, wieńca, bożonarodzeniowych flower boxów lub żywej świątecznej rośliny w doniczce.

Symbolem świąt jeśli chodzi o kwiaty doniczkowe jest oczywiście ponadczasowa poinsettia, czyli gwiazda betlejemska. Ciekawym prezentem może być także świąteczny bukiet z kwiatów amarylis lub nasz bukiet „Rubinowy” z amarylisów, orchidei oraz soczystych róż. Większość bukietów do wazonu na Boże Narodzenie utrzymanych jest w czerwonej lub bordowej, świątecznej kolorystyce, jednak nie tylko. Jeśli wigilijny obrus jest czerwony lub bordowy, pięknie dopełnią go świąteczne kwiaty w jasnych, śnieżnych barwach, lub bukiety z naturalnymi ozdobami takimi jak szyszki.

Kwiaty i bukiety bożonarodzeniowe 10% taniej

Bez względu na to, czy wybierzesz świąteczny bukiet do wazonu, czy żywe rośliny bożonarodzeniowe w doniczce – wszystkie kwiaty na Boże Narodzenie z dostawą do domu zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na kwiaty świąteczne oraz świąteczne upominki otrzymasz wprost do twojej skrzynki zaraz po zapisie. Kto wie, być może to nie jedyna zniżka na kwiaty jaką zaoferujemy w te święta naszym e-mailowym subskrybentom…?

Wszystkie świąteczne bukiety i kompozycje przygotowane zostaną ze starannością i dostarczone zostaną przez lokalną kwiaciarnię partnerską w pobliżu, gwarantując ich świeżość.

Wyślij kwiaty na Boże Narodzenie do Polski

Kwiaciarnia internetowa Euroflorist od ponad 25 lat łączy bliskich, którzy są daleko – także w okresie świątecznym. Jeśli pragniesz umilić bliskim w Polsce okres Bożego Narodzenie, z ogromną przyjemnością dostarczymy wszystkie wybrane świąteczne kwiaty, rośliny i bukiety w Twoim imieniu.
W dzisiejszych czasach nawet odległość nie jest problemem, a doręczenie pachnącego prezentu w postaci świątecznej kompozycji kwiatowej, bożonarodzeniowego bukietu lub tradycyjnego kwiatu w doniczce wzruszy i pozwoli być blisko z rodziną i znajomymi, nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów. Bez względu na to, czy chciałbyś wysłać bukiety na Boże Narodzenie do kościoła, partnera biznesowego, klienta, czy najbliższych, zamów je szybko i łatwo przez Internet, w kwiaciarni internetowej Euroflorist.