Gwiazdy Betlejemskie

Wdzięczne, ponadczasowe i efektowne — gwiazdy betlejemskie. Symbol Bożego Narodzenia, który wprowadza do naszego domu atmosferę świąt niczym żaden inny wigilijny kwiat doniczkowy. Postaw na tradycję i podaruj bliskim gwiazdy betlejemskie z bilecikiem pełnym świątecznych życzeń i szybką dostawą nawet w ten sam dzień!

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

Gwiazda betlejemska w doniczce – piękny i nietuzinkowy sposób, by przesłać bliskim bożonarodzeniowe życzenia

Nasze kwieciste życzenia dotrą do Twoich bliskich szybciej niż kartki świąteczne wysłane pocztą! Do tego cieszą bardziej i tworzą niesamowitą, świąteczną atmosferę. W tym roku zrób to nieco inaczej — złóż bliskim świąteczne życzenia w bileciku lub kartce doręczonej do ich rąk wraz z gwiazdą betlejemską w doniczce.

Rozsyłanie bliskim bożonarodzeniowych kartek z życzeniami to tradycja, którą warto kontynuować. Obawiacie się, czy kartki wysłane pocztą dotrą przed świętami? Nasze na pewno! Gwiazdy betlejemskie wraz z kartką świąteczną dostarczone mogę być przez florystę nawet tego samego dnia i nawet w wigilijny poranek!

Gwiazdy betlejemskie – najpopularniejszy bożonarodzeniowy kwiat

Gwiazda betlejemska, czyli żywy kwiat poinsecji w doniczce, to ponadczasowy i piękny symbol Bożego Narodzenia. Spośród wszystkich roślin świątecznych, to po nie sięgamy w Polsce najczęściej. Gwiazdy betlejemskie to bożonarodzeniowy kwiat, który doskonale łączy tradycję z elegancją. Wyślij bliskim żywą gwiazdę betlejemską i spraw, by czerwone, białe lub różowe płatki poinsecji wprowadziły do ich domów wspaniałą świąteczną aurę.

Czerwone, kremowe czy różowe gwiazdy betlejemskie?

Poinsecja czerwona to ponadczasowa klasyka i tradycja. To po czerwoną gwiazdę betlejemską w doniczce sięgamy najczęściej w okresie świat. To jednak niejedyny łatwo dostępny kolor poinsecji. W naszej ofercie zamówisz także piękną i elegancją poinsecję białą (kremową). Białe gwiazdy betlejemskie są eleganckie i mają w sobie coś wyjątkowego, tak samo, jak różowe. Różowe gwiazdy betlejemskie z kolei zachwycają swoją romantycznym urokiem.

Świąteczna gwiazda betlejemska 10% taniej

U nas cena żywej gwiazdy betlejemskiej w doniczce jest zawsze o 10% niższa!

Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczne czerwone, eleganckie białe czy romantyczne różowe gwiazdy betlejemskie – wszystkie żywe kwiaty poinsecji w doniczce zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kto wie, być może to nie jedyna zniżka na kwiaty, jaką zaoferujemy w te święta? Dołącz do naszej listy mailingowej, by nie przegapić najlepszych promocji na gwiazdy betlejemskie, kwiaty i prezenty!

Wszystkie kompozycje z gwiazdami betlejemskimi stworzone są z żywych poinsecji oraz przygotowane zostaną ze starannością i dostarczone zostaną przez lokalną kwiaciarnię partnerską, gwarantując ich świeżość.

Zamów gwiazdę betlejemską z dostawą

Kwiaciarnia internetowa Euroflorist od ponad 25 lat łączy bliskich, którzy są daleko – także w okresie świątecznym. Jeśli pragniesz umilić bliskim w Polsce okres Bożego Narodzenia, z ogromną przyjemnością dostarczymy wszystkie czerwone, różowe i kremowe gwiazdy betlejemskie w doniczce w Twoim imieniu. Doręczamy zamówione online kwiaty w trzech kolorach, trzech rozmiarach (mała, średnia i duża gwiazda betlejemska) oraz wersjach z i bez dekoracji. Które gwiazdy betlejemskie wyślesz w tym roku?

Zaletą zamawiania żywych poinsecji online jest to, że do każdej gwiazdy betlejemskiej dodać możesz nie tylko bilecik lub kartkę ze świątecznymi życzeniami, ale także butelki wina (i innych trunków), wypieki oraz gotowe zestawy prezentowe.
Zobacz także: Prezenty bożonarodzeniowe z wysyłką.