Kwiaty na Dzień Ojca

Nie sugeruj się stereotypami – kwiat na Dzień Ojca to strzał w dziesiątkę! 23 czerwca podziękuj Tacie kwiatami i pokaż mu, jak wiele dla Ciebie znaczy... Wyślij bukiet kwiatów dla Taty już dziś, byśmy mogli dostarczyć naszą kwiecistą niespodziankę w jego wielkim dniu.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 
 

 

Kiedy Jest Dzień Ojca w Polsce? 23 Czerwca!

Zwyczaj obdarowywania ojców życzeniami i upominkami przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Za Oceanem święto obchodzono po raz pierwszy już 19 czerwca 1910 r. Święto upowszechniło się na masową skalę dopiero kilkadziesiąt lat później. Podobnie jak w przypadku Dnia Mamy, daty Dnia Ojca za granicą różnią się od polskich. Na przykład, w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech święto przypada na 19 marca w dniu św. Józefa, a w krajach skandynawskich na drugą niedzielę listopada.

W Polsce Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Pierwszy raz świętowano już w roku 1965. W to wyjątkowe święto nie zapomnijmy więc o wszystkich wspaniałych ojcach.

Kwiaty na Dzień Ojca?

Kwiaty dla taty? Czemu nie! Spraw tacie wyjątkową niespodziankę, dziękując za miłość oraz trud wychowania. Podziękuj mu w najpiękniejszy możliwy sposób, składając życzenia prosto z serca i wysyłając bukiet wyjątkowych kwiatów. Nasza propozycja to Bukiet "Dla Taty" w błękitnych barwach, złożony z pachnących lewkonii, eustom i róż.

Poza bukietami na Dzień Ojca oferujemy też interesującą selekcję upominków dla Taty – zestawów prezentowych z trunkami lub różnorodnych koszy prezentowych pełnych słodkości. Podczas gdy kwiaty dla taty dostarczamy na całym świecie, zestawy upominków dostarczamy kurierem na terenie Polski.

Wyślij Bukiet Dla Taty — w Polsce lub za granicę

Jeżeli dzieli was dystans, mieszkacie w innych miastach lub krajach, a 23 czerwca nie możesz wręczyć tacie bukietu kwiatów osobiście, skorzystaj z profesjonalnych przesyłek kwiatowych Euroflorist.

Bukiet kwiatów możesz wysłać z każdego miejsca na świecie do każdej miejscowości w Polsce lub za granicą, a wybrana przez Ciebie wiązanka na Dzień Ojca zostanie przygotowana przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist. Dzięki temu masz pewność, że bukiet dla taty dotrze na czas.

Bukiety dla Taty dostępne są w kilku rozmiarach i wielu przedziałach cenowych. Do każdego bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami, kartkę okolicznościową lub czekoladki.