Kwiaty na Dzień Ojca

Kwiaty na Dzień Taty to mały gest, który znaczy tak wiele... Wyślij bukiet kwiatów dla taty już dziś, byśmy mogli dostarczyć go dokładnie w Dniu Ojca - 23 czerwca. Kwiaty dla taty wysłać możesz także z koszem prezentowym, ulubionym trunkiem lub tortem.

Sortuj:
Pokaż
cena::

23 czerwca nie zapomnij o kwiatach dla taty!

Świetna jakość, świetna cena, świetny efekt. Czegokolwiek życzyć chcesz Twojemu tacie z okazji Dnia Ojca i bez względu na to, za co chcesz mu podziękować — zrób to w najpiękniejszy sposób. Przekaż tacie najpiękniejsze życzenia w bileciku załączonym do bukietu kwiatów i doręczonym 23 czerwca.

Kwiaty na Dzień Ojca...?

Kwiaty dla taty? Czemu nie! Spraw tacie wyjątkową niespodziankę, dziękując za miłość, opiekę oraz trud wychowania. Podziękuj mu w najpiękniejszy możliwy sposób, składając życzenia prosto z serca i wysyłając bukiet wyjątkowych kwiatów na Dzień Taty. Jakie kwiaty wybrać dla taty? Nasza propozycja to Bukiet "Dla Taty" w błękitnych barwach, złożony z pachnących lewkonii, eustom i róż".
Twój tata docenia praktyczne prezenty, lub uwielbia słodkości? Dodaj do kwiatów coś jeszcze! Euroflorist to nie tylko kwiatowy kurier doręczający bukiety na Dzień Ojca, lecz prawdziwa poczta kwiatowo-upominkowa. Do każdego bukietu dla taty dołączyć możesz tort, czekoladki, balon z helem, butelkę eleganckiego trunku, prezent lub słodki kosz upominkowy. Odkryj ofertę Prezentów na Dzień Ojca.

Bukiet Dla Taty — w Polsce i za granicę

Jeżeli 23 czerwca nie możesz wręczyć tacie bukietu kwiatów osobiście, skorzystaj z profesjonalnych przesyłek kwiatowych Euroflorist. Z Euroflorist wyślesz kwiaty dla taty do Niemiec, UK, USA, Szwecji, Francji i nie tylko. Bukiet kwiatów możesz wysłać z każdego miejsca na świecie do każdej miejscowości w Polsce lub za granicę — zostanie on przygotowany przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist w danym kraju.
Bukiety dla Taty dostępne są w kilku rozmiarach i wielu przedziałach cenowych. Bez względu na to, które kwiaty i jaki bukiet lub flower box dla taty wybierzesz, do każdego bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami, kartkę okolicznościową lub czekoladki.

Zniżka na kwiaty dla taty?

Szukasz promocji na kwiaty na Dzień Ojca? Bez względu na to, jakie kwiaty dla taty wybierzesz — wszystkie bukiety na Dzień Taty zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na kwiaty dla taty otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne bukiety, kwiaty w pudełku lub prezenty.
Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na kwiaty z dostawą. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać Twojego tatę kwiatami, nie tylko w Dniu Ojca, dniu jego imienin lub urodzin.

Zamów kwiaty na Dzień Taty online

Gdzie zamówić dostawę kwiatów na Dzień Ojca do innego miasta lub kraju? W naszej kwiaciarni online zamówisz kwiaty z dostawą na terenie Polski oraz za granicę — do Niemiec, USA, Holandii, Szwecji, i nie tylko.
Kwiaty na Dzień Ojca dostarczamy od ponad 25 lat, łącząc bliskich, którzy są daleko. Wybierz najlepszy bukiet kwiatów dla taty, a my zajmiemy się całą resztą. Razem z naszymi lokalnymi kwiaciarniami rozmieszczonymi na terenie całej Polski oraz partnerskimi kwiaciarniami za granicą, zadbamy o to, aby 23 czerwca Twój tata otrzymał najpiękniejszą kwiatową niespodziankę. Zamów najpiękniejsze kwiaty dla taty w Euroflorist już teraz!Kwiaty dla Taty
Więcej niż kwiaty dla taty

Co dodać do bukietu dla taty?

Stwórz najpiękniejszą niespodziankę na Dzień Ojca — dołącz do kwiatów ulubione słodycze, tort lub trunek taty i zaskocz go wyjątkowo mile!

Zamów prezent

 Jak i kiedy doręczone mogą być kwiaty na Dzień Taty 2024?

23 czerwca — Dzień Ojca 2024 przypada na niedzielę, co wiąże się z ograniczeniami w dacie dostawy niektórych kwiatów.
Kwiaty z kolekcji "Od Ogrodnika" (niektóre tulipany, róże, piwonie lub frezje) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL. Oznacza to, że nie mogą być doręczone w niedzielę, Dzień Ojca, ale przeddzień jego święta — piątek, 21 czerwca.
Wszystkie pozostałe bukiety "Od Florysty" doręczane są przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist położoną najbliżej odbiorcy. Te bukiety mogą być doręczone do Twojego Taty także w niedzielę, 23 czerwca 2024. Wybierz jeden z tych bukietów z kolekcji "Od Florysty" jeśli zależy Ci na dostawie kwiatów dokładnie w Dzień Ojca.

W każdym opisie produktu znajdziesz informację na temat sposobu jego dostawy i możesz wybrać opcję, którą preferujesz. Możliwe daty dostawy kwiatów na Dzień Ojca 2024 zobaczysz także w kalendarzu dostępnym w formularzu zamówień.

Po więcej szczegółów na temat dat i sposobów dostawy kwiatów i prezentów na Dzień Ojca zapraszamy na: Terminy Realizacji.

 Czy mogę zamówić bukiet na Dzień Ojca z zagranicy do Polski lub z Polski za granicę?

Oczywiście! Euroflorist to międzynarodowa sieć kwiaciarni. Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie pozwalając im przekazać życzenia kwiatami.

W Euroflorist wyślesz kwiaty na Dzień Taty do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.

Kwiaty dla taty wysłać możesz także za granicę. W zakładce „Kraj dostawy” wybrać możesz opdowiedni kraj dostawy.

 Jak dodać życzenia do kwiatów dla taty?

Euroflorist oferuje dwa sposoby na przekazanie życzeń przy kwiatach na Dzień Taty. 1) DARMOWY BILECIK. Mały bilecik dołączony do każdego bukietu dla taty pozwala przekazać krótkie wiadomości i dedykacje. 2) KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA. Kartka, która pozwoli przekazać dłuższe wiadomości i życzenia okolicznościowe.

 Czy doręczacie kwiaty na grób taty?

Tak. Dzień Ojca to piękna okazja, by wspomnieć także ojców, których nie ma już z nami. Najpiękniej zrobić to zostawiając symboliczną wiązankę, wieniec lub bukiet ze zniczem na jej grobie.
Poza okolicznościowymi bukietami kwiaciarnia wysyłkowa Euroflorist oferuje także dostawę kwiatów i różnego rodzaju kompozycji na groby rodziców. Kwiaty na Dzień Ojca na cmentarz/grób doręczone zostaną przez naszą zaufaną i doświadczoną, lokalną kwiaciarnię partnerską. By zamówić kwiaty i wieńce ze zniczami na grób taty zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Kwiaty na grób.

 

// Forces channel selection