Kwiaty na narodziny dziecka

Dumni rodzice już otrzymali swoją największą niespodziankę... teraz czas na kolejną, tym razem od Ciebie! Narodziny dziecka to okazja, która niesie z sobą ogromną ilość radości i szczęścia. Złóż świeżo upieczonym rodzicom gratulacje kwiatami — wyślij bukiet kwiatów z okazji narodzin dziecka. Do każdego z bukietów na narodziny załączyć możesz maskotkę dla najmłodszego członka rodziny.

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

Kwiaty z okazji narodzin dziecka

Nowy siostrzeniec, bratanek, wnuczek lub kuzyn? Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom i przywitaj nowego człona rodziny bukietem kwiatów z najszczerszymi życzeniami w załączonym do bukietu bileciku lub kartce.

Bukiet kwiatów będzie też pięknym gestem od męża dla żony — jako przywitanie zony po porodzie i prezent — podziękowanie za urodzenie dziecka.

Jakie kwiaty na narodziny dziecka?

Bukiet to miły gest i prezent na narodziny dziecka dla rodziców — członków rodziny, przyjaciół, współpracowników. 

Jakie kwiaty będą odpowiednie z okazji narodzin dziecka? Na tę szczęśliwą okazję polecamy bukiety kwiatów w jasnych i stonowanych barwach oraz mieszane bukiety z jasnych i pastelowych róż, alstromerii, goździków, czy margerytek.

 

Kwiaty na narodziny dziecka z szybką dostawą

Okaż radość z okazji narodzin dziecka i złóż bliskim najszczersze gratulacje. Nie ważne jak daleki dzieli nas dystans — bukiet z okazji narodzin dziecka wysłać możesz zaraz po usłyszeniu wspaniałych wieści. Dostarczamy kwiaty w Polsce i za granicę.

Do każdego z bukietów załączyć można także prezent dla rodziców lub noworodka, na przykład uroczego pluszowego misia.