Kwiaty na narodziny dziecka

Dumni rodzice już otrzymali swoją największą niespodziankę... teraz czas na kolejną, tym razem od Ciebie! Narodziny dziecka to okazja, która niesie z sobą ogromną ilość radości i szczęścia. Złóż świeżo upieczonym rodzicom gratulacje kwiatami — wyślij bukiet kwiatów z okazji narodzin dziecka. Do każdego z bukietów na narodziny załączyć możesz maskotkę dla najmłodszego członka rodziny.

Sortuj:
Pokaż
cena::

"Gratulacje z okazji narodzin Waszego cudu!"

"Gratulacje z okazji narodzin córki!" "Gratulacje z okazji narodzin syna!" "Gratulacje z okazji narodzin wnuka, wnuczki!" Narodziny nowego członka rodziny to powód do ogromnej radości i okazja do celebracji. Złóż gratulacje dla nowych rodziców lub dziadków najpiękniejszy sposób — załączając je w bileciku przy bukiecie kwiatów.

Kwiaty z okazji narodzin dziecka

Nowy siostrzeniec, bratanek, wnuczek lub kuzyn? Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom i przywitaj nowego człona rodziny bukietem kwiatów z najszczerszymi życzeniami w załączonym do bukietu bileciku lub kartce. Gratulacje wysłać też możesz bliskim, znajomym lub kolegom, którzy po raz pierwszy zostają dziadkami. Bukiet kwiatów będzie też pięknym gestem od męża dla żony — jako przywitanie zony po porodzie i prezent — podziękowanie za urodzenie dziecka.

Jakie kwiaty na narodziny dziecka?

Bukiet to miły gest i prezent na narodziny dziecka dla rodziców — członków rodziny, przyjaciół, współpracowników.
Jakie kwiaty będą odpowiednie z okazji narodzin dziecka? Na powitanie córeczek i wnuczek polecamy bukiety kwiatów w jasnych i stonowanych barwach oraz mieszane bukiety z jasnych i pastelowych róż, alstromerii, goździków, czy margerytek. Dla rodziców i dziadków chłopczyka można także zamówić bukiet w niebieskich i fioletowych barwach.

Rabat na kwiaty na narodziny dziecka

Bez względu na to, jaki powitalny bukiet wybierzesz – wszystkie kompozycje zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz Newsletter. Powitalny kod zniżkowy na bukiet dla młodych rodziców otrzymasz zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne prezenty. Pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na prezenty z dostawą w całej Polsce.

Kwiaty na narodziny dziecka z szybką dostawą

Okaż radość z okazji narodzin dziecka i złóż bliskim najszczersze gratulacje. Nie ważne jak daleki dzieli nas dystans — bukiet z okazji narodzin dziecka wysłać możesz zaraz po usłyszeniu wspaniałych wieści. Dostarczamy kwiaty w Polsce i za granicę. Do każdego z bukietów załączyć można także prezent dla rodziców lub noworodka, na przykład uroczego pluszowego misia.// Forces channel selection