Kwiaty na Wielkanoc

Radosne wielkanocne kwiaty na najbardziej radosne święta w roku! Kolorowe tulipany, żonkile, modne jaskry lub mieszane kompozycje — każda z nich będą miłym akcentem Świąt Wielkiej Nocy. Będziemy zaszczyceni, mogąc doręczyć je wraz z wielkanocnymi życzeniami do Twojej rodziny i bliskich — nawet w Wielką Sobotę.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wielkanocny bukiet z dostawą – najpiękniejszy sposób, by przesłać świąteczne życzenia

Nasze pachnące i barwne wielkanocne życzenia dotrą do Twoich bliskich szybciej niż kartki wysłane pocztą! Do tego pachną piękniej, cieszą oko i wprowadzają do domu radosną, wiosenną atmosferę... Nie możesz świętować Wielkiej Nocy z bliskimi? Zaznacz swoją obecność przy wielkanocnym stole bukietem radosnych kwiatów lub stroikiem na stół wielkanocny.

Najpiękniejsze stroiki wielkanocne na stół

Wielkanoc wiosennymi kwiatami i wypiekami stoi. Kwiaty doniczkowe na Wielkanoc, a zwłaszcza mieszane wielkanocne kompozycje z najpiękniejszych sezonowych kwiatów, to piękny sposób, by udekorować i ożywić świąteczny stół radosnymi barwami.

Cięte lub doniczkowe kompozycje z tulipanów, stroiki wielkanocne żółtych narcyzów lub krokusów są popularną dekoracją wielkanocną. Odkryj nasze radosne wielkanocne stroiki na stół z dostawą pod wybrany adres. Która z nich będzie wielkanocnym upominkiem w tym roku?

Bukiety wielkanocne z dostawą do domu

Barwne bukiety wielkanocne z narcyzów czy tulipanów, tak jak wielkanocne stroiki, pięknie rozświetlą wielkanocny stół. Bukiet jasnokolorowych kwiatów to piękny prezent na Wielkanoc dla gospodarza lub gospodyni wielkanocnego śniadania.

Jeśli w ferworze świątecznych przygotowań nie masz czasu na wizytę w lokalnej kwiaciarni — zamów wielkanocny bukiet online. Dostarczymy go do Twoich rąk, byś tym mogła/mógł przekazać kwiaty na Wielkanoc osobiście. Możesz także wysłać bukiet wielkanocny bliskim, którzy mieszkają daleko i których nie możesz odwiedzić osobiście.

Rabat -10% na stroiki i bukiety na Wielkanoc

Bez względu na to, czy wybierzesz wielkanocne bukiety, stroiki na stół czy aranżacje kwiatowe w doniczce – wszystkie kwiaty na Wielkanoc z dostawą zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter.

Kod zniżkowy na kwiaty na Wielkanoc otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Kto wie, być może to nie jedyna zniżka na kwiaty, jaką zaoferujemy przed Wielkanocą naszym e-mailowym subskrybentom…?

Wyślij kwiaty na Wielkanoc do Polski

Wysyłka kwiatowych aranżacji wielkanocnych przychodzi z pomocą zwłaszcza wtedy, gdy nie możemy świętować razem z naszymi bliskimi. Kwiaciarnia internetowa Euroflorist od ponad 25 lat łączy bliskich, którzy są daleko – także w okresie Świąt Wielkiej Nocy. Jeśli nie jesteś w stanie przekazać bliskim bukietu lub stroika na Wielkanoc osobiście, warto skorzystać z usługi dostawy kwiatów do domu. Czy to doniczkowe kompozycje z żywych kwiatów, czy barwne wielkanocne wiązanki na świąteczny stół — dostarczymy je na terenie całej Polski oraz za granicę.

 

 Jak i kiedy dostarczone mogą być kwiaty na Wielkanoc 2024?

Kwiaty (niektóre tulipany, róże lub frezje) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL, co oznacza możliwość ich dostawy najpóźniej w Wielki Piątek, 29 marca 2024.

Wszystkie pozostałe bukiety i kompozycje doręczone mogą być osobiście przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist najpóźniej w Wielką Sobotę, 30 marca 2024. Nie doręczamy kwiatów w Wielką Niedzielę 2024, ani Poniedziałek Wielkanocny 2024.

 Czy mogę zamówić kwiaty na Wielkanoc do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz kwiaty wielkanocne do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz lub przebywasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. Firmom oferujemy płatność z odroczonym terminem płatności. Jeśli zaś pragniesz zmienić walutę ze złotówek na USD, EUR czy GBP, zrobić to możesz w zakładce „Kraj dostawy”.

 Czy do kwiatów mogę dołączyć życzenia wielkanocne?

Tak. Zamawiając kwiaty lub stroiki na Wielkanoc online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń wielkanocnych. Pola na Twoje życzenia znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy oferujecie dostawę kwiatów na Wielkanoc do biura / kościoła / na inny adres?

Tak, dostarczamy wielkanocne kwiaty w całej Polsce — na adresy domów, instytucji, szkół, hoteli, biur, zakładów pracy, kościołów itp. Pamiętaj jednak, by podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy kwiatów. Kwiaty do miejsc publicznych dostarczane są do recepcji budynku.

 Zniżka na wielkanocne kwiaty?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie bukiety, stroiki i inne kwiaty na Wielkanoc 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

// Forces channel selection