Opieka nad grobami w Polsce — wybierz najlepszą usługę sprzątania nagrobka 


Opieka nad grobami to nowy rodzaj usługi pogrzebowej, która pomaga zadbać o groby bliskich bez względu na stan zdrowia, wiek, dystans czy kraj zamieszkania. Dzięki niej możemy być pewni, że grób naszych bliskich będzie zadbany, sprzątnięty oraz ozdobiony świeżymi kwiatami, a w naszym imieniu zapalone zostaną znicze... 

Usługi coraz popularniejszej Opieki nad grobem Euroflorist to najlepsze połączenie terminowej i kompleksowej usługi uprzątnięcia nagrobka bliskich w całej Polsce wraz z przyzdobieniem go piękną kwiatową kompozycją ze świeżych kwiatów wykonaną przez doświadczonego florystę naszej sieci. W tym momencie oferujemy trzy wersje tej usługi:

Opieka nad grobami — porównanie pakietów

Pakiet podstawowy
„S”

Pakiet wzbogacony
„M”

Pakiet de lux
„L”


Sprzątanie nagrobków

- uprzątnięcie nagrobka (płyty, tablicy). Usunięcie wypalonych zniczy, śmieci, liści, kurzu itp.
- uprzątnięcie bezpośredniego otoczenia nagrobka
- zimą i w razie potrzeby: ewentualne odśnieżenie pomnika
- usunięcie starych, zwiędłych kompozycji, wypalonych zniczy oraz ustawienie i zapalenie nowych


Dekoracja 
1 mała kompozycja1 średnia kompozycja 1 duża kompozycja 

Znicze
 1 duży znicz
1 duży znicz
2 małe znicze


2 duże znicze
2 małe znicze

Dostępność
Pakiet dostępny na terenie całej Polski.
Zamawiający może wybrać dzień usługi w zamówieniu. 
Usługa wykonywana przez cały rok, z wyłączeniem niedziel, dni wolnych od pracy, oraz dni 31/10 - 2/11Wszystkie pakiety zawierają podstawową usługę mycia / czyszczenia nagrobka z kurzu, śmieci, liści oraz starych kompozycji i wypalonych zniczy. Różnica leży w ilości doręczonych zniczy oraz wielkości kwiatowej kompozycji. Każda z nich wykonana będzie przez doświadczonego florystę Euroflorist z wyłącznie żywych kwiatów. W polu na instrukcje specjalne można zasugerować floryście ulubione kwiaty zmarłych lub ich ulubiony kolor.

Każde z zamówień można rozszerzyć o dodatkowe znicze lub inne kompozycje. Przykłady kilku z naszych kwiatowych dekoracji, które dodać można do każdego standardowego zamówienia:

W okresie Wszystkich Świętych i Zaduszek (październik/listopad) oferujemy także dostawę chryzantem na groby:


Opieka nad grobami — dlaczego warto z niej skorzystać?

Jeśli w opiece nad grobami bliskich przeszkadza Ci zaawansowany wiek lub słaby stan zdrowia, lub gdy odległość nie pozwala ci na osobiste wizyty na cmentarzu, pozwól nam wykonać to zadanie za Ciebie. Usługa opieki nam grobami to przede wszystkim wygoda — zamówienie złożyć można przez internet o każdej porze i z każdego kraju. To gwarancja najpiękniejszych dekoracji — kompozycje użyte do dekoracji sprzątniętych nagrobków będą wykonane przez doświadczonego florystę i w dniu wykonania zlecenia. To także spokój ducha — możemy być pewni, że grób naszych bliskich będzie uprzątnięty, zadbany, a w naszym imieniu zapłonie na nim pamiątkowy znicz. 


Opieka nad grobami — co jest wymagane?


Do realizacji zlecenia czyszczenia i dekoracji grobu niezbędne jest podanie w zamówieniu imienia i nazwiska zmarłej osoby, nazwy i adresu cmentarza, numeru kwatery lub numeru sektora cmentarza.
Termin realizacji usługi to 48h - nie wliczając niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy.


Opieka nad grobem — dostępność


Wszystkie z naszych pakietów opieki na grobami Euroflorist dostępne są na terenie całego kraju.

 

Warszawa
Kraków
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Kalisz

Szczecin
Poznań
Olsztyn
Bytom
Bydgoszcz
Jelenia Góra

Zielona Góra
Rybnik
Radom
Częstochowa
... oraz inne miasta i miejscowości w Polsce

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie o dostępność usługi sprzątania nagrobków w Twojej miejscowości? Masz inne pytanie?
Jeśli pragniesz rozszerzyć usługę opieki nad grobem o inne kompozycje kwiatowe lub dodatkowe znicze, zamówić opiekę nad kilkoma grobami jednocześnie, lub regularną (sezonową, wielokrotną) usługę opieki nad grobem, skontaktuj się z naszym konsultantem z Biura Obsługi Klienta.

Kontakt

// Forces channel selection