Pierwsza Komunia

Warto pielęgnować wyjątkowe chwile, po to, aby jeszcze piękniej zapisały się w naszej pamięci. Jednym z takich momentów jest Pierwsza Komunia, która jest przełomowym momentem w życiu każdego małego Chrześcijanina. Jeżeli nie możesz mu w nim towarzyszyć, w naszej kolekcji kwiatów na komunię znajdziesz wiele pastelowych i delikatnych bukietów na tę okazję.

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

Kwiaty, wianki i bukiety komunijne

W dniu Pierwszej Komunii Świętej nie powinno zabraknąć kwiatów. Kwiaty będą piękną dekoracją kościoła i komunijnego stołu, ale także świetnie spiszą się we wiankach noszonych przez dziewczynki. W niektórych kościołach dziewczynki przystępujące do komunii trzymają także w dłoniach małe bukieciki komunijne.

Bukiet kwiatów może też być podarowany dziecku i jego rodzicom jako część komunijnego prezentu. Bukiet komunijny podkreśli wyjątkowość tego dnia i prezentować się będzie pięknie na pamiątkowych zdjęciach.

Jakie kwiaty na Pierwszą Komunię Świętą?

Bukiet kwiatów na komunię powinien być delikatny, lekki, klasyczny i podkreślać religijny charakter i podniosłość wydarzenia. Polecane są delikatne kwiaty w kolorze białym i pastelowym. Dobrym wyborem będą kompozycje zawierające konwalie, stokrotki, goździki, storczyki, małe różyczki, eustomę lub gipsówkę z eleganckimi zielonymi zdobieniami.

Do bukietu komunijnego lub flower boxa na komunię dołączyć można bilecik z życzeniami, oraz słodki prezent taki jak pudełko czekoladek Raffaello.

 

 

Zamów kwiaty na komunię online

Pierwsza Komunia to szczególny dzień w życiu dziecka, które po raz pierwszy przystępuje do tego sakramentu. Jeśli w tym wyjątkowym dniu nie możesz osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, warto okazać pamięć wysyłając bukiet lub flower box komunijny kwiatowym kurierem.

Zamów kwiaty na komunię w kwiaciarni internetowej Euroflorist — Bukiety na komunie przygotowane z najświeższych kwiatów przez lokalnych florystów dostarczamy do domów i miejsc przyjęcia komunijnego, także w soboty i niedziele.

// Forces channel selection