Polityka zastępowania produktu

Drogi Kliencie!
Każdego dnia, razem z naszymi kwiaciarniami, staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby doręczać piękne kwiaty, jak najbardziej zbliżone do tych, które zostały zamówione. Jednak w obliczu obecnej sytuacji spowodowanej COVID-19 nie zawsze jest to to możliwe. Sytuacja gospodarcza w naszym kraju zmienia się z godziny na godzinę, dlatego uprzejmie prosimy Cię o wyrozumiałość w sytuacji, gdy kolor lub gatunki kwiatów będą odbiegać od tych, które wybrałeś. Niestety obecnie nie zawsze możemy je zagwarantować. Pomimo mogących się pojawić niedogodności zależy nam, aby umożliwić Ci przekazywanie uczuć i życzeń za pośrednictwem kwiatów. Jeśli nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia, poinformujemy Cię o tym.
Jednocześnie zachęcamy do zamawiania bukietów z serii WYBÓR FLORYSTY. Gwarantujemy, iż nasze kwiaciarnie zadbają o wykonie przepięknego bukietu zgodnie z najnowszymi trendami we florystyce oraz w wybranej wersji kolorystycznej.
 
 
 

 

Wszystkie kwiaciarnie Euroflorist wyposażone są w dokładne instrukcje dotyczące realizacji zamówień na prezenty kwiatowe. Kwiaciarnie posiadają katalogi kwiatowe z całą kolekcją bukietów i kompozycji, jaka jest dostępna w naszej kwiaciarni internetowej. Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który Państwo zamawiacie.

Euroflorist zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka).

Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków i upominków mogą się różnić od tych prezentowanych na stronach kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości.