Kwiaty dla chorego

Szybkiego powrotu do zdrowia! Wyślij bukiet z życzeniami zdrowia, by w piękny sposób okazać swoje wsparcie i troskę w czasie choroby lub rekonwalescencji. Kwiaty doręczone z życzeniami zdrowia to piękny gest, który nie kosztuje dużo, a znaczy bardzo wiele.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Kwiaty powrotu do zdrowia

Wsparcie bliskich jest niesamowicie ważne w trudnych momentach takich jak choroba. Gest taki jak wysłanie bukietu z serdecznymi życzeniami i ofertą pomocy to gest, który nie kosztuje dużo, a może wiele zmienić.

Kwiaty na poprawę samopoczucia

Chcesz poprawić czyjeś samopoczucie? Potrzebujesz bukietu dla kogoś, kto dochodzi do siebie po chorobie? Kwiaty powrotu do zdrowia to idealny sposób, aby wyrazić wsparcie i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia — nic nie działa tak magicznie jak kwiaty na poprawę nastroju. Nasze bukiety pełne są kolorów i pozytywnej energii, które pomogą rozświetlić każdy dzień i poprawić samopoczucie osoby, która tego potrzebuje.

Kwiaty dla chorego – z dostawą do szpitala

Choroba to trudny okres, ale drobne gesty ze strony bliskich w okresie choroby mają ogromne znaczenie. Wysłanie chorej osobie bukietu to piękny sposób, by przekazać w bileciku nasze życzenia zdrowia, okazać wsparcie o nawet zaoferować naszą pomoc. Kwiaty to też miły gest ze strony firm – kwiaty wysłać możemy choremu koledze, współpracownikowi, ważnemu kontrahentowi. Kwiaty dla chorych doręczamy na adresy domów lub z dostawą bezpośrednio do szpitala.

-10% na bukiet powrotu do zdrowia

Bez względu na to, czy wysyłasz kwiaty dla chorego w domu, czy do szpitala — wszystkie kwiaty zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy otrzymasz wprost do twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na prezenty powrotu do zdrowia, takie jak np. zestawy z herbatami.

Wyślij kwiaty powrotu do zdrowia

Pragniesz wyrazić wsparcie podczas choroby? Wyślij kwiaty powrotu do zdrowia z kwiaciarnią internetową Euroflorist! Kwiaty z życzeniami zdrowia doręczamy w Polsce i na świecie już od ponad 25 lat. Nasze piękne bukiety to doskonały sposób, aby życzyć zdrowia i okazać wsparcie bliskim, rodzinie, współpracownikom - bez względu na to, jaki dzieli nas dystans.

 

 

 Jak i kiedy dostarczone mogą być kwiaty powrotu do zdrowia?

Oferujemy dwa sposoby dostawy kwiatów na terenie Polski. "Kwiaty od Ogrodnika" doręczane kurierem wprost z polskiej plantacji, lub kwiaty z szybką dostawą przez lokalnego florystę — nawet w kilka godzin od złożenia zamówienia. Bukiety z dostawą do chorego w ten sam dzień to świetny sposób, by przekazać mu życzenia zdrowia szybko i w piękny sposób.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji.

 Czy możliwa jest dostawa kwiatów do szpitala?

Tak, doręczamy kwiaty do chorych w całej Polsce — nie tylko do domu, ale także na adresy miejsc pobytu lub szpitali. Przesyłki bukietów do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu. Pamiętaj także, by podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy.

 Czy do kwiatów dodać mogę własną dedykację/życzenia zdrowia?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy!
Zamawiając bukiet z życzeniami zdrowia, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń / własnej dedykacji w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego bloga, na którym zebraliśmy najpiękniejsze życzenia powrotu do zdrowia, po polsku i angielsku.

 

 

 

// Forces channel selection